Kardeşinize Yaptığınız Hainlikler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   Her ailede küçük kardeş, abla, abi arasında tatlı kavgalar veya atışmalar olur ya kardeş kardeşe yapmaz lafı yok olur 😂 Böyle anılarınız varsa bekliyorum ✍🏻✍🏻 Benim abim sinirlenince bana fındıkıran yapardı. Kucağına alır iki büklüm olur sonra yere fırlatırdı nasıl hala sağlamım bilmiyorum fındık gibi kabuklarımın kırılmasını mı bekledi acaba 🤷🏻‍♀️ Ben de kafasından aşağı kaynar süt dökermişim küçükken ahshdjnd
    imcherry_
    saymakla bitmez ama favorim tabletinin üstüne oturmak ve çoklatlarını çalmak dkjfdjn
     garavel_usta
     Benim kardeşim yok. Ve bu başlığı bu şekilde açtığın için seni kınıyorum.
      slmbnarda
      Kardeşim yok tek çocuğum.. ama keşke ablam olsaydı diyorum bazen 🥲
       tsukyomi
       Ben değil ama bu başlığa en iyi falafoş kardeşim yazardı bak. Hayatımı zorlaştırmak için dünyaya gelmiş aw kaosçusu. Babama ''ablam gomünüsmüş hehöhe'' der, Sovyet ayıma ''enişte ablam Rusya'ya sövdü, seni de Neuer'la aldatıyor hehöhe'' der, ikisinden de şamarı yer sonra yemeğe gelir şerefsiz, ''canım ablam senin emekli maaşı yatmış'' der. Bu adam iflah olmaz bir şamar oğlanıdır.
        berat_redflag
        Keşke ablam olsa yaa...
         merilolika
         nişanlıyken bayramda kardeşim 1500 tl harçlık toplamıştı bende acıtasyon yaparak ben evlenip gidicem belki oralarda aç kalcam ihtiyacım olacak diye diye bütün parasını almıştım o da bana acıyarak vermişti 🤣🤣
          sedefartuny
          Saymakla bitmez, neler neler, dolaplara saklamalar, bile isteye düşürmeler, üzerinde çeşitli uzakdoğu dövüş teknikleri denemeler. Çok üzülüyorum çok. Şimdilerde en yakın dostumdur kendileri. Küçükken çok kıskanırdım.
           berat_redflag
           Kafasından bastırım 1 sanyede nakavt etmek
            peripedia
            Bayam harçlıklarına el koyardım. Alın kardeşinle paylaşın denilen harçlığın bir kuruşunu bile yar etmezdim kardeşime. Şimdi tüm paraları o topluyor ama bana harçlık veren falan yok.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.