Karantinadan Kaçmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Karantinadan kaçma temalı ünlü ve ünsüz haberlerine denk gelmişsinizdir. En son karantinadan kaçanların yurtlara yerleştirilmesi kararı çıktı ve bu karar sosyal medya fenomeni Enes Batur üzerinde de uygulandı. Peki sizce insanlar neden karantinadan kaçıyor?
    benita
    Neden böyle oldukları konusunda bir yorum yaparım ama hakarete girer
     eefenizz_
     Seviyodum bu adamıı bee üzdü :(
      _umut_
      Evde otururlarsa kurt çıkar çünkü bir taraflarında. Ölürler evde iki insan yüzü görmezlerse. Asosyal fobili bir topluluk olduk çıktık. Bu durum asosyallik ve kısıtlayıcılık isteyen bir durum ve çok aşikâr. Köpek bile yapması gerekeni 10-20 seferden sonra anlayıp evde köşesinde oturabiliyorken bizim aşırı üstün zekalı milletimiz bu kadarını bile yapamıyorlar. Ama biz herşeyin en iyisini biliriz doğru ya doktorlar, proflar, WHO filan kim ki onlar.
       detokssuyu
       Bu fenomen arkadaşlar iyice çıldırdı. Ne hakla insanların hayatını riske atarlar gerçekten biri bana açıklayabilir mi?
        peripedia
        Neyin kafasını yaşadıkları hakkında en ufak bir fikrim yok. Dünyanın mücadele ettiği, pandemi olarak tanımlanan bir duruma da bu kadar duyarsız olmaları gerçekten çok can sıkıcı.
         sedefartuny
         Benim aklımdaki soru da hiç mi sorumluluk hissetmemeleri. Bu arkadaşların dışarıda gezip hastalık bulaştırdığı insanlar hayatlarını kaybedebilirler. Belki kendi sağlıkları için endişe etmiyorlar ama toplum sağlığını hiçe saymaları nasıl bir vicdansızlıktır?
          okadin
          Bu arkadaşların arka arkaya test sonuçlarının pozitif çıkmasını o kadar normal karşılıyorum ki. Çünkü bu arkadaşlar 5 dakika evlerinde oturmadılar, maske ve mesafe kuralına riayet etmediler. Karantinadan da kaçıyorlar çünkü kural tanımıyorlar. Cezası ne ise öderiz kafasındalar.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.