Karantinada Kaç Kilo Aldığımızı Dio’luyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Üç aylık karantina süresinde kilo almayan yoktur diye tahmin ediyorum. Şahsen ben hunharca yemiş ve 5 kiloya yakın almışım. En fazla kilo alana en etkili detoks suyu tarifi vereceğim 🥑
    mrlawyerkk
    3-4 vardır rahat. Henüz tartıya çıkmaya cesaretim yok. İşin kötüsü ben çalışırken daha çok yediğimi, kan şekerimin gün içerisinde çok düştüğü için ağzıma sürekli bir şeyler atmam gerektiğini düşünüyor ve fazla kilolarımın bu olduğuna kendimi inandırıyordum. Her şartta ve koşulda yiyen bir Boğa burcu olduğumu biliyorum artık.
     cokbilmisdegilcokbilen
     Tam 6 kilo. Allah affetsin misler gibi yedim. Canım sıkıldı yedim, ona buna kızdım yedim. Bir sürü bol kalorili yemekler yaptım yedim. Şu an 1 beden büyüdüm pantolonlarıma giremiyorum. Artık İsveç diyeti filan artık yapacağız bir şeyler. Yoksa yürümek yerine yuvarlanmaya başlayacağım.
      okadin
      Evde üç yaşında bir çocukla mücadele ederken alınamıyor. Doğumda alınan kilolar da verilemiyor. Hayatımıza böyle devam ediyoruz işte. Duygu Özaslan shoplarına da devam. Şaka bir yana takılmayın bu kadar. Kilo alınır, verilir. Sağlığımızı koruyalım, obezite ile savaşalım yeter.
       sedefartuny
       5 kilo almıştım bende. Kilolarımın büyük çoğunluğunu verdim ama çok şükür. Kışın anlamsızca kilo alıp yazın daha da anlamsızca veriyorum. Sürekli kilo alıp verdiğim için de çatlaklar tebelleş oldu. Bu detoks suları çatlaklara iyi geliyor mu acaba sevgili detokssuyu 😅
        johnnybravo
        Ne kilosu abi? Boş Allah boş duranı sevmez dedik çalıştık. Karın kaslarıma iki dilim baklava daha ekledim
         peripedia
         Ben çok güzel kilo verdim valla. Yıllar yılı yapamadığım sporu evimin konforunda düzenli olarak yaptım. Bol bol su içtim, evde kendi uydurduğum sağlıklı tarifler yaptım. Benim için kilo vermenin tek yolu evmiş bunu öğrendim. Arkadaşlarımın da üzerimdeki etkisi bir hayli fazlaymış, onlara uyuyor ve sürekli yiyordum. Asosyallik+ev= elveda fazla kilolar. Artı, yazıo diye bir uygulama var. İçtiğim çaydan yediğim zeytine kadar onunla kalori hesapladım. Çok faydası oldu kilo vermemde.
          hysosiri
          Eksi 4 kilo
           enemyplayer
           Eksi beş kilo.
            lellu
            Kilo almadım verdim çok güzel 😃
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.