Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'ne Aday Rektörün CV'sine Erdoğanla Fotoğrafını Koyması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   vogelfrei
   Liyakatin kelime tanımı diyebiliriz buna tam olarak. Rektörlerin zaten artık keyfe göre atandığını biliyoruz, baktığınızda fotoğrafın konulması bu bağlamda gereksiz bile olmuş diyebiliriz. Bu özgeçmişin sahibi, Erdoğan tarafından Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'ne rektör atanan prof. dr. Namık Ak. Kariyerine bir göz atacak olursak şu şekilde; Milli türk talebe birliği Refah partisi Fazilet partisi Akp Ensar vakfı Ensar vakfında çalışmış herhangi bir kişinin, rektör olarak atanabildiği bir ülkede yaşıyoruz.
    zln
    Soyadı uyumuna ne demeli ya ahahahahaha. (Ağlıyorum şu an)
     homelss
     Tayyip varsa ben bu kareden her anlamı çıkarırım aga şöyle bi etrafınıza bakın ülkeye bakın konuşalım sonra.
      pillowtalk
      Çok aciz bir durum ama şaşırmadım. Çünkü bu işlerin akademi dünyasında nasıl döndüğünü hepimiz biliyoruz. Her yer yol geçen hanı oldu bu ülkede. Bunların başını da akademi çekiyor artık.
       peripedia
       Mis gibi kendime saygım yok demeden kedime saygım yok davranışı işte. Bir insan bunu kendine neden yapar. Bu nasıl bir koltuk sevdasıdır anlayamıyorum ki.
        ozymandiase
        Artık bilim yapıyor dediğimiz insanların durumu da vahim bu ülkede. Bir ülke düşünün rektörlüğe aday olacak kişi böyle bir şey yapıyor. Olacak ilimden de hayır gelmez zaten.
         rarero
         Referansların artık fotoğraflı falan mı olması gerekiyor? Öyle bir güncelleme varsa hocalarımla çekileyim.
          detokssuyu
          Keşke bizim de bir fotoğrafımız olsa da kullanabilsek. Selin Ciğerci gibi tişört bile bastırabilirim bak. Güzel taktik. Bravo. Zaten bu insanlar böyle böyle bir yerlere gelmiyorlar mı? Beyefendi gizleme gereği duymamış demek.
           camparice
           küçük bir topla herkese uygulayabileceği bir taktiktir
            keladam
            bi kere avrupa standartlarına göre CVde foto olması yanlış
             mrlawyerkk
             Tamam artık bir yerlerde partili bir dayısının olduğunu özgeçmişlerinde fotoğraflarla kanıtlar insanlar artık. Tabii o kadar çok dayısı olan var ki kanıt şart artık değil mi? Liyakatin gözleri yaşlı. Şunu yapmak benim hiçbir vasfım yok, ben bir birey değilim demekle aynı şey benim nazarımda.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.