Karakterli İnsan Bulmanın Zorlaştığı Dönem
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   beril_sudee
   Bence genel olarak bu yılları söyleyemeyiz insanlar zaman fark etmeksizin hep böyleydiler sadece biz son yıllarda daha çok fark eder olduk.
    leb
    karakterli insan bulmak genel olarak zor zaten dönemle bir ilgisi yok
     alfawolf58
     Sosyal medyanın, reklamların, filmler ve dizilerin düzgün olması muhtemel olan insanları(çocukluktan itibaren zihinlerine kazıyarak) bozduğu gerçeği de var. Zaten az olan oran daha da düştü .) İşin komik tarafı düzgün insan isteyenlerin çoğunun kendisi düzgün değil. Bakire eş isteyen bakire olmayan erkek gibi :)
      lutfen-ama
      Hayatınızın hangi döneminde zorluk yaşıyorsanız o dönemdir çünkü insanların gerçek yüzünü, karakterini ancak o zaman görürsünüz..
       gulfemkaya
       Her dönem zordu bence ya kolay olduğu bir dönem vardı da biz bilmiyoruz veya
        marvelhulk
        karakterli bulmak harbiden zorlasıyor çünkü insan artık benci yaşamaya başladı ve sadece kendini düşünüyor br yazık ki
         fairytale-
         Her insanın bir karakteri vardır. Kaç karakterli olduğu önemli olan. Beni anlayacağı kadar karakter girmeye çalıştığımda bitiyorsa uğraşmam.
          kalpci
          Bunu yazanın 18 yaşından küçük olması 😁 Kaç dönem gördün acaba şirin şey Bi gün ilkokul 2.sınıfa giden yeğenimin öğlen yemeğinde morali bozuktu. Ne oldu dedim, çok moralim bozuk, bu yaşıma kadar ne dertler çektim bir bilsen dedi. Ne dertler çektin söyle bakalım dedim. Önce derin bir of çekti, sonra başladı anlatmaya Ahmet bisikletten itttiiii Şeyma kalemimi aldıııı Üüü saymakla bitmez dedi
           piremses-123
           Boğa burcuna yakın akrep burçlarından uzak ol
            silmarillion
            Akrep burcuna yakın başak burçlarından da uzak durmak o zaman :):) karakterli derken karakteri güçlü denmek isteniyor herhalde ama karakteri güçlü insanla da birarada olmak kolay değil bence ya da öyle insanları her ortamda görmek. 140 karakter yazmaya alışmış bir toplumuz artık sohbetler de az ama öz olmaya başladı, derin sohbetlere oturmayalı çok oldu. Bencilleştiğimiz, bireyselleştiğimiz ve birbirimizden uzaklaştığımız, belki kaçtığımız bir gerçek. Artık bu haldeyiz, bir şehrin doğusundan batısına gittikçe farkedersiniz, ülkenin doğusuna gitmenize gerek yok. Bıhtıh bıhtıh ne diyem daha mahmut mu diyem?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.