Karadeniz'de Aile Baskıları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ballisi
   Karadenizde çoğu aile baskıcıdır hayır değildir diyorsanız da şanslısınız. Aile baskısının bir konusu da erkek arkadaşlardır. Her zaman uslu akıllı ve hata yapmayan bir kız olmanız beklenir. Genelde tek erkek arkadaşlarınız kuzenlerinizdir ve dışarda bir erkek arkadaşınızla konuşurken yanlış bir şey mi yapıyorum gibi paranoyalara kapılabilirsiniz.
    mevsimlerden-sonbahar61
    Hayır tam olarak dediğin gibidir😅ama ben böyle bir sorun yaşamıyorum onların o algısını yıktım çünkü
     rocknrollbabe
     Evet geleneksel birçok şeyi barındıran şehirler bunlar..Tabiki her kesimi aynı değil örneğin rizenin sahil kesmi gayet modern...(geneli değil)
      tuba-yildirim6
      Malesef olan şeydir... Aile içlerinde dönen korkunç olaylar hep aile içinde kalır.. yanlış anlaşılmasın sapik ilişkiler değil bahsettiğim şey.. çok ağır psikolojik ve fiziki baskı.. Kardeşimin kocası Karadeniz'li.. sevgili kız yeğenim 15 yaşında ve kızı sinir hastasi etmek üzereler.. nefes almaya devam ettiğim sürece yeğenimin mutlu bir kız olması için çalışacağım.. babasina ve abisine kalsa bir kız bir erkekle konuşuyorsa ölmesi gerekir.. namusu kirlenmiştir.. bunu diyen abinin 5. Sevgilisi var ben erkeğim yaparım diyor.. babası ise gençken kurda kuşa kerkinen pisliğin tekiymiş ... Bunu da gurur duyarak anlatıyor.. önüme gelenle yattım ama bak anneniz gibi eline erkek eli değmemiş kadınla evlendim diye... Zavallı kardeşim de hayatı boyunca hiç kimse ile flört bile etmeden daha 21 yaşında ve babasının bütün karşı çıkmalarına rağmen o adamla evlendiği için mutsuz bir kadın şu an.. ve kocasına kalsa evden bile çıkmasi gereksiz evde otur iş yap...
       eksi_pirasa
       kadınları hep çalıştırıyorlar erkekleri hep yatıyor
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.