Karabasan Görme Anıları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   killforyou
   dün gece başıma geldi şimdi güzelce anlatıyorum. beni rahatta dinleyin. aşırı uzun bir yolculuk sonrası eve geldim ama uykum yok fakat bedenim uyumak istiyor. yatağa geçtim ben de televizyonu açtım spor programı izliyorum. o kadar yorgunum ki dönmek için bile çaba harcıyorum. tvye arkamı döndüm en sonunda öyle uyumaya devam ediyorum. ışığı kapattım ama tvnin ışığı odayı aydınlatıyor. sonra uyandım. bi karartı geçtiğini hissettim etraftan. bu ne lan acaba diye dönecekken kımıldayamadım bile. ilk başta biraz çabaladım olmadı. sonra tüm gücümle dönmek istedim yine olmadı. o an artık sinirim bozuldu yani felçli gibiyim. ayak parmağımı bile hareket ettiremiyorum. o panikle bağırmaya çalıştım yine olmadı. eziyet gibi geçen belki 30 saniye belki iki dakika sonra çok yavaş hareketlerle doğrulmayı başardım. gittim suyumu içtim. bir daha aynısı başıma gelir diye bu kez koltukta oturarak uyudum. böyle deneyimleri olanlar söylesin bu hep olacak mı böyle? bir kez başıma geldi berbat bir şeymiş.
    somurtkan_sirin
    su diye bağırıyordum ama kalkamıyordum... gerçekten zor bi durum...
     merivella
     Kara basmanın anısı mı olur bjbjbjbubusubu
      fairytale-
      Benim başıma surekli gelir (karabasan,cin) Bir gece koltukta yorgunluktan uyuya kaldım 3 kişinin beni zorla yataktan attığını hissettim. Yüzleri yok sadece siluet gibi gordum. Kalkmaya çalışırken biri beni yatağa bastırıp diğerleri etrafımda kahkaha atıyordu. Ciglik atacak kadar bile nefes alamadım. Zor bela kalktım balkon perdesi ve kapısı açık arkalarından öylece izledim.
       mert_
       Çok susamış şekilde uyandım, hareket edemedim, etraftan öcüler bile geçti, bağırmaya çalıştım tüm gücümle, hırıltı çıktı sadece. Korkunçtu, tıkandım kaldım. 😣
        monaiman
        Kafanıza taktığınız meseleler yüzünden psikolojik bir reaxiyon geçiriyorsunuz demek bunun tanımı.
         derinfeylesof
         sırt üstü yatınca geliyormuş dendiğinden beri sırt üstü yatamıyorum. Bir kere yaşadım sanırım bağırırken sesin çıkmıyor. Aslında tamamen blinç oyunu olduğunu söyleyenler de var yorgunluktan,stresten vb. Zihin böyle oyunlar oynuyormuş
          me_out_bye
          Bilimsel bir şey. Altına hikaye uydurulmuş. - Beynin uyanıyor vücudun hala uykuda. Geçikmeli kendine geliyor sonra. Vücut uykuda kafa yarı uyanık yarı rüyada.
           kafatamircisi
           Baskın basanındır)
            detokssuyu
            O kadar merak ettiğim şeylerden biridir ki. Hep merak ederim o daralma bunalma halini. Öküz oturuyormuş sanırım göğse.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.