Kapı Kilidini Kırma Görevini Üstlenen Kadın İtfaiyecinin Oluşturduğu Manzara Tiktoka Yüklendi Sosyal Medyada Tartışma Yarattı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Bu konu üzerinden cinsiyetçi tartışmalara girmek çok gereksiz bence ya. Mesele kadın ya da erkek olmak değil mesele o işi icra edebiliyor olmak.
    tsukyomi
    Erkeğin yaptığı hatayı ona mal ederken kadının yaptığı hatayı cinsiyetine mal etmek de sana yakışırdı İbov. Sözde tarafsız yazmaya çalışıp çatır çatır taraf tutmak da tam boomerlık, yakışır. Saçlarının dışarıda olması onun disiplinsizliğidir, tiktok çekmesi onun disiplinsizliğidir, ki tiktok ABD'nin erkek askerleriyle dolu. Her sene yarı çıplak erkek itfaiyeci takvimi yayınlanıyor yahu, hot, sexy sıfatları sadece bu işleri yapan kadına atfedilen bir şey değil. Harp okuluna hemcinslerinin patır patır döküldüğü fiziksel yeterlilikten tam puanla girdim, çoğu erkek kolluk kuvvetlerinin kullanmadığı M16, MPT'ler ve Dragunov atışlarında da gayet iyiydim. Askerlikte de, itfaiyecilikte de iş kasa bakmaz, yeteneğe ve mukavemete bakar. Komutanlarım "sen kadınsın geri dur" dememişken ılık götlü mizojinistlere ne oluyor aq?
     eksi_pirasa
     Kadın yapamadı diye bütün suç diğer kadın itfaiyecilerin ya da tüm kadınların mı oluyor şimdi, çok saçma
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.