0
21.7.2020
Kanye West İlk Mitinginde Ağladı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   ABD başkanlığı için adaylığını koyan Kanye West, kurşun geçirmez bir yelek giyerek ilk mitingini yaptı. Seçimi kazanıp kazanmamasının umurunda bile olmadığını belirten West: “Gucci mağazalarının önünde evsiz insanlar var. Böyle şeylere değer veriyorum ve ben Tanrının hizmetindeyim” dedi.
    kojiro
    Demek ki sadece bizim ulkeye ozgu degilmis bu drama yaratarak oy toplamak.
     peripedia
     Zerre hazzetmediğim bir zat. Amacı ne? Ne yapmak istiyor? Nasıl bir zihin dünyası var anlayabilmiş değilim. Kim ile ilk çocukları için yaptırmayı planladığı kürtajdan girmiş, Gucci'den çıkmış. Sağlıklı bir arkadaş olduğunu düşünmüyorum. Bu da seçilebilir ama. Trump'tan sonra şaşırmam ve olası görüyorum.
      mrlawyerkk
      Kanye West ve miting. Kanye West ve Amerika başkanlığı. İsim ve eylemler o kadar eğreti duruyor ki. Kanye West markasına yakışan tek şey Kim Kardashian. Dünya çok farklı bir yere gidiyor. Bilginin gücünün yerini, paranın gücü alıyor.
       daisyyy
       Peki karın da bu evsizlerin farkında mı paralar içinde yüzerken
        sedefartuny
        Gucci önündeki evsizlerden bahsedecek en son insansın sen Kanye! Yıllardır senin nasıl bir hayat sürdüğünü biliyoruz. Kimi neden kandırmak istiyorsun sen? Kızına yaptığınız o korkunç doğum günü partisi ile kaç evsiz ev sahibi olurdu bir düşün önce.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.