45
19.6.2020
Kankanızın Aslında Sizden Hoşlandığını Öğrendiğinizde Ne Tepki Verirsiniz? Ne Yaparsınız?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   coronavirus
   Var böyle bir dostum. İkimiz de erkek ve hetero olduğumuz için birbirimize lafla yürüyoruz sadece. Bir gün bir şeyler olacak ama bakalım ne zaman. Ya meraktan ya ya...tan... Sözünü hayata geçirebiliriz.
    arslanbey
    kanka ayağının NE ayağı olduğunu hepimiz çok çok iyi biliyoruz. o yüzden VAKUR bir şekilde karşılardım olayı. her GENCİN başına gelir böyle şeyler.
     diocubiri
     Dalga geçerim sonra da konuşup rahatlatmaya çalışırım çünkü aynı şeyleri ben de yaşadım djdjdjdkdk
      sozdedegilgozde
      Arkadaşlığımı anında sonlandırırım. Hem ben eskisi gibi olamam hem o sürekli bir umut içinde yaşar. En sağlıklısı konuşmamak.
       meyvesebze
       Bi dk simdi Sen neler hissediosun ona karsi Onu soyle once.Sonra ona gore yorumlayalim :)
        roxannee-
        hahahaah çok gülerim çünkü genelde alıştığım ve artık yav he he diye geçiştirdiğim durumdur. Çok ısrarcıysa da silerim gider. Kanka nihayetinde.
         muzlu-pasta
         Ay tövbe bismillah Seda kendine gel derim galiba
          angelofdeath
          lezbiyen olurdu o zaman hasjsjshsbdb ama erkek kankam olsaydı cevap vermez susardım sonra ona tokat atıp tekrar sormasını isterdim (kendinde olmaması gerek bunu demesi için) 💔😅😊
           luciferin_kizkardesi
           Bende de aynı durum var. Aslında aynı iki durum var neyse biriyle çıktım iş kötü gitti diğeriyle haftaya tekrar konuşmaya çalışacağım çünkü 9 senelik knkm ve bana farklı bakıyor ve söylemese de belli oluyor yani.Ama bence sen de bir şans ver çünkü insanlar şansı hakeder. Belki sevgili olduktan sonra değişir veya değişmez eğer değişmezse sevgili kal ve mutlu yaşa.Herkesin mutlu olmaya hakkı var🤗
            bisidiyicem
            erkek ve kadın arasındaki kankalik, ipte yürüyen cambaz misalidir. en ufak bir yanlış harekette, imada, düşer ve bakmışsınız farklı yerlere gidiyor. erkeklerin asla sen benim dostumsun diyeceğini sanmam. eğer ki kizi begenmememis yada zor durumda kalacağını hissederse ancak der. oda binde birdir kadınların da talep çoğunluğu nedeniyle tepki gösterir eger herifi çok begenmemisse. aksini iddia eden eli yüzü düzgün kızlar en güvendiği erkek kankasinin dudağına yapissin bir anda ondan sonra konuşalım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.