Kankanızın Aslında Sizden Hoşlandığını Öğrendiğinizde Ne Tepki Verirsiniz? Ne Yaparsınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arslanbey
   kanka ayağının NE ayağı olduğunu hepimiz çok çok iyi biliyoruz. o yüzden VAKUR bir şekilde karşılardım olayı. her GENCİN başına gelir böyle şeyler.
    coronavirus
    Var böyle bir dostum. İkimiz de erkek ve hetero olduğumuz için birbirimize lafla yürüyoruz sadece. Bir gün bir şeyler olacak ama bakalım ne zaman. Ya meraktan ya ya...tan... Sözünü hayata geçirebiliriz.
     luciferin_kizkardesi
     Bende de aynı durum var. Aslında aynı iki durum var neyse biriyle çıktım iş kötü gitti diğeriyle haftaya tekrar konuşmaya çalışacağım çünkü 9 senelik knkm ve bana farklı bakıyor ve söylemese de belli oluyor yani.Ama bence sen de bir şans ver çünkü insanlar şansı hakeder. Belki sevgili olduktan sonra değişir veya değişmez eğer değişmezse sevgili kal ve mutlu yaşa.Herkesin mutlu olmaya hakkı var🤗
      bisidiyicem
      erkek ve kadın arasındaki kankalik, ipte yürüyen cambaz misalidir. en ufak bir yanlış harekette, imada, düşer ve bakmışsınız farklı yerlere gidiyor. erkeklerin asla sen benim dostumsun diyeceğini sanmam. eğer ki kizi begenmememis yada zor durumda kalacağını hissederse ancak der. oda binde birdir kadınların da talep çoğunluğu nedeniyle tepki gösterir eger herifi çok begenmemisse. aksini iddia eden eli yüzü düzgün kızlar en güvendiği erkek kankasinin dudağına yapissin bir anda ondan sonra konuşalım.
       angelofdeath
       lezbiyen olurdu o zaman hasjsjshsbdb ama erkek kankam olsaydı cevap vermez susardım sonra ona tokat atıp tekrar sormasını isterdim (kendinde olmaması gerek bunu demesi için) 💔😅😊
        muzlu-pasta
        Ay tövbe bismillah Seda kendine gel derim galiba
         roxannee-
         hahahaah çok gülerim çünkü genelde alıştığım ve artık yav he he diye geçiştirdiğim durumdur. Çok ısrarcıysa da silerim gider. Kanka nihayetinde.
          meyvesebze
          Bi dk simdi Sen neler hissediosun ona karsi Onu soyle once.Sonra ona gore yorumlayalim :)
           sozdedegilgozde
           Arkadaşlığımı anında sonlandırırım. Hem ben eskisi gibi olamam hem o sürekli bir umut içinde yaşar. En sağlıklısı konuşmamak.
            diocubiri
            Dalga geçerim sonra da konuşup rahatlatmaya çalışırım çünkü aynı şeyleri ben de yaşadım djdjdjdkdk
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.