Kanaat Önderin Kim?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Fikirlerini benimsediğin, görüşlerine saygı duyduğun, önerilerini dikkate aldığın bir kanaat önderin vardır diye düşünüyorum. Ün salmış birini düşünme, kanaat önderin ünlü ya da ünsüz biri olabilir. Haydi bakalım dio’layalım. Benim kanaat önderim, hala görüştüğüm lise tarih hocam.
    me_out_bye
    Hiç kimse. (Malesef..) Kendi hislerim. O yüzdende pek başarılı olduğum söylenemez. Lambur lumbur yaşıyoz işte. (Çevremizde sağlam vizyon sahibi beğendiğim kusursuza yakın biri vardıda ? Biz mi takip etmedik.. Peh!) (Ötedekilerede ulaşmam zaman almış yani ne yapak) (Hala daha da pek ulaşmış sayılmam. Ötedekinin pek fazla anlamı değeri olamıyor benim için. Yanımda olması lazım o zaman nonstop takip saygı eyvallah 🙇🏻‍♂️ Vardıda biz mi yapmadık aynı sonuca varıyoruz) (Sonuç olarak yok. Yaşıyoruz öyle işte.. Eh işte.. ;/ 🤷🏻‍♂️)
     benita
     Kendisi üvey dedem olur, paylaştığı tecrübeleri ve öğrettikleriyle yol gösterir, destekler. Üvey olduğunu özellikle belirttim çünkü kendi öz dedemin sağlığında benimle bir cümle kurmuşluğu yoktur
      palmiye
      Küçüklüğümden beri idolüm dayım olmuştu. Olaylara farklı bakış açısı,cyorumlaması hep dikkatimi çekerdi. Eskisi kadar olmasada hâlâ kendisinden destek alırım.
       bisosyolog
       Kendim. Her zaman lendimi aşmaya çalışırım
        sedefartuny
        İlber Hoca’nın ağzından çıkan her sözcüğü çok önemserim. Fikirlerine saygım sonsuz. Önerilerini hayatımda uygulamaya çalışıyorum. Kendisi tam bir lider bence.
         zimbo
         https://www.youtube.com/watch?v=8hxzF--cETw
         https://www.youtube.com/watch?v=8hxzF--cETw
          sameet
          Turbo Turabiyi seviyorum ve önder kabul ediyorum ben
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.