Kan Görünce Bayılan İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   daisyyy
   Geçen gün eşimin elini bıçak kesti baya kanadı ama ben onunla ilgilenmek yerine kendi canımın derdine düştüm. Midem bulandı, başım döndü, içim geçti . Bir bayılmadığım kaldı :( Sizi de böyle kan tutuyor mu arkadaşlar?
    buse01
    Bizim bir tane hocamız vardı beni kan tutuyor derdi arkadaşımızın parmağı kanamıştı kadın bir kusuyor düşüp düşüp kalkıyor sıra arkadaşım da kulağıma bu kadın regl olunca ne yapıyor kim bilir demişti hahahah gün boyu gülmüştüm.
     mrlawyerkk
     Hemofobi (Kan Fobisi) olan insanlar kan gördüklerinde vücutlarında iki ani değişim birden yaşanır. Önce vücuttaki kan basıncı ve nabız hızla yükselir akabinde yükselen kan basıncı ve nabız aynı hızla düşer. Bu olay sonucunda da bayılma gerçekleşir. Yani bunlar hep korkudan başımıza geliyor.
      zimbo
      nedenini bilmiyorum ama bu durumu bir kaç kez yaşadım ama küçük kanamaları görmek bayıltmıyor. büyük kesikler gördüğüm de kan tutuyor beni
       detokssuyu
       Bayılmıyorum ama beni de kötü etkiliyor. Mide bulantısı, baş dönmesi, kendini kötü hissetme, korkma, soğuk soğuk terleme. Bu olayın tıpta bir karşılığı vardır mutlaka. Psikoloji ile de doğrudan alakalı olduğunu düşünüyorum.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.