28
11.11.2020
Kamusal Alanda Milleti Taciz Ederek Mastürbasyon Yapma Kafası Nasıl Bir Şey?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   hogwartsmektubugelmeyen
   Cinsellik kimine göre önemli, kimine göre çok önemsiz evet. Ancak aseksüel değilse bir insan, elbette ki bu tarz konularda heyecanlanmayı sever. Oraya kadar bir sıkıntı yok. İnsanların türlü türlü fantezileri olabilir ona da lafım yok bizi ne ilgilendirir? Ama birini taciz ede ede otobüste mastürbasyon yapmak nedir arkadaşım? Hadi böyle bir fantezin var, çevreden de mi korkmuyorsun başına geleceklerden filan? Hastalıklı bu bakış ve anlayamıyorum tam olarak. Her yerde kamera var, hayatın biter insan içine çıkamazsın. Değer mi 2 dk'lık bir zevk için bunu yapmaya?
   https://www.sabah.com.tr/bursa/2020/11/11/bursada-otobusteki-tacizci-tutuklandi
   https://www.sabah.com.tr/bursa/2020/11/11/bursada-otobusteki-tacizci-tutuklandi
    benita
    Dövmemişler mi?
     absurdizm
     Bizim okulda birisi dersin ortasında hocaya baka baka yapmıştı. Sonuç? Sınıf değişikliği!
      maskoff
      chuck palahniuk'in tıkanma kitabını okuduktan sonra hayata bakış açım değişti. chuck palahniuk aynı zamanda dövüş kulübü kitabının yazarı. kitapta boğulma numarası yaparak hayatını idame ettiren bir adam vardı aynı zamanda da seks bağımlısıydı. o kitabı okurken sapıklarla empati yapmıştım. yer, zaman, mekan dinlemeden bu hazlarını tatmin etmeye odaklanan beyinler. kitabın içeriğini bilmeden trende okuyordum. okudukça yolculara bakış açım değişti. şöyle şimdi, vagonda diyelim 60 kişi var, toplumda da yüzde 5'lik kesimi temsil etseler o vagonda da 3 kişinin bu ruh halinde olduğunu düşündüm. yani ortada mastürbasyon yapmıyorlardı ama tren tuvaletinde sevişebilecek potansiyeldelerdi. böyle insanların öncelikle tanısı koyulmalı. bu yaptığı şeyden alacağı haz ve karşılaşacağı istenmeyen durumlar çok açık. yani umuma açık bir yerde mastürbasyon yaparsan ağzına sıçarlar. bunun bilincinde bu adamlar ya da kadınlar. fakat yine de yapıyorlar. burada bir sıkıntı var. kendini jiletlemek gibi. kendine zarar veriyorsun, haz alıyorsun ve bu yaraları saklıyorsun. yine de yapıyorsun. kendinden utanacağını bile bile. böyle kişiler için tedavi şart. linçlemek en kolayı. her şeyi linçliyoruz. neye yarıyor? bu adamı öldüremeyeceğimize göre, ömür boyu hapse mi atalım? bu suçun cezası bellidir müebbet veremezsin.
       meyvesebze
       Bu nasi bi aciklama tarzi ya Yok fantazisi olabilir,aseksuel deilse heyecan arayabilir,cevredendemi korkmadin felan? Kim ne s.kiyle oynuosa oynasin.Evinde oynasin.Video acsin oynasin.Ne halt yerse yesin.Kimseye lafimiz zaten yok...2 genc kiza travma yasatmaya ne hakkin var.Toplumsal alan osuramazsin sicamazsin skinle oynayamazsin...Fantezi fln bosa gerek yok
        mehmet_08
        Bu gavatın çocukluğuna inmek lazım muhtemelen açık alanda mastürbasyon yapmakla ilgili anıları vardı.
         cinayetvaraga
         ak köpekler her yerde magandalık yapar. bunlara neden hiç saldırmıyorlar? o kadar iğrenç haber geliyor ama hiç linç girişimi yok. ama 2 kızımız mini giydimi, gençler öpüştımü arbede çıkıyor. şöyle temiz hastanelik olamıyorlar. demek ki içi pis milletin. kişi kendinden biliyorsa demek.
          cokbilmisdegilcokbilen
          Bu insanalrın mantıklı düşünmesini beklemek saçma olur. Asla düşünmeyecekler çünkü, hastalıklı bir beyinleri var. Onlar senin benim gibi düşünmezler. Şaşırma. Dünya böyle bir yer.
           vitaly
           Flashdick muhabbetinden sonra türedi bu mezemenkler
            hogwartsmektubugelmeyen
            Bu kadar hastalıklı ruhlardan mantık beklemek, saçmaaa
             dr.rock
             Nasıl konsantre olunuyor bi anlasam
              ozymandiase
              Bir erkek olarak ben utandım bu durumdan ya. Nasıl bir sapkınlık kamuya açık yerlerde böyle bir şey yapma cesareti verebilir bir insana?
               bahadir-kislalioglu
               bu ne cesarettir yiğidim seni tanımak istiyorum
                memger
                Kafayı yemiş millet. Kırmızı yanınca duruyomu acaba
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.