Kalp Emojilerinin Anlamları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   absurdizm
   Kategori: Sembol emojilerin anlamları ❤ Kırmızı kalp Kırmızı kalp, aşkın klasik sembolüdür. Tutku ve romantizm ifadesi. Ama aynı zamanda arkadaşlık ve derin bağlılık için romantik olmayan bir simgedir. 🧡 Turunç kalp Kalp şekli, sevginin sembolüdür. Turuncu kalp, tam olmayan bir sevgiyi temsil edebilir ya da bir ilişkide olmak istemezsin ve sadece arkadaş olabilirsin. 💛 Sarı kalp Altın kalbi. Kalbin gerçek dostluk ve saflığını temsil eder. Romantik bağlamda değil, mutluluk, arkadaşlık ve yaşam sevinci için kullanılır. 💚 Yeşil kalp Yaşam ya da yaşam tarzının bir ifadesi, Sağlıklı beslenme ve doğaya bağlılık. Kıskanç da ifade edebilir, ilişki sorunlarını veya barışma umudunu gösterebilir. Genellikle İrlanda'nın Aziz Patrik Günü'nde kullanılır. 💙 Mavi kalp Sana tam bir güvenim var! Platonik sevgiyi, sadakati ve dostluğu temsil eder. Diğer anlamları: Otizmin desteği veya su spor sevgisi gösterebilir. 💜 Mor kalp Anlayış ve şefkatli sevginin ifadesi. Sevgi ve bakımı temsil eder. Anneler Günü veya ebeveynler ve çocuklar arasındaki mesajlar için. Moda hayranlardan ya da ünlüler tarafından cazibe ya da zenginlik ifadesi olarak kullanılır. ABD'de, yaralı askerler için askeri madalya. 🖤 Siyah kalp Siyah kalp karanlı ve bükülmüş bir mizah duygusu gösterir. Ruhun kara tarafını yansıtabilir. Ayrıca üzüntü ve keder ifade etmek için kullanılır. 💔 Kırıldığı kalp Çok mutsuzum! Kırık kırmızı kalp hüznü ve üzüntüyü ifade eder. Aşk ıstırabım var! ❣ Kalplı ünlem işareti Buna katılıyorum! Kalbin altında nokta dekoratif bir ünlem işareti oluşturur. Bu jest kalpten gelir ve gerçekten bir şeyden hoşlandığını gösterir. 💕 İki kalp Aşk kapıda! Bu iki kalp dekorasyon olarak kullanılır. Romantik metinlerde, sevgisinin ifadesi veya kızlar arasında arkadaşlık ifadesi. Kankam benim! 💞 Birbirine çeviren kalpler Birbirini çevreleyen iki kalp, iki kişi arasındaki sevgiyi temsil ediyor: Birisi diğerinin kalbini kazanmak istiyor. 💓 Kalp atışı Seni çok seviyorum! Atan kalp güçlü bir bağlantıyı sembolize eder. Çok büyük aşk vardır. Aynı zamanda hayatın bir sembolüdür: Bir bebek doğar. 💗 Büyüyen kalpler Üç kalp sürekli büyüyen bir kalbi ifade eder. Duygular giderek derinleşiyor, aşk büyüyor. Kalp atışı artar ve duygusal bir konuşma ya da harika bir deneyimde bu emoji kullanılır. 💖 Parlayan kalp Sen harikasın! Parıldayan bir kalp, birisinin sana hayran kaldığı anlamına gelir. Sabırlı ol, vazgeçmemelisin! 💘 Okla delinmiş kalp Gözünü aşk bürüdü - sana çılgınca âşık oldum! Mesajlardaki romantik duyguları ifade eder. Sevgililer Günü'nünde kullanılır. Nabersiniz?
    sairsel
    Bunca kalp varken halen kalpsiz takılmayı tercih edenler var ne yazık!
     amakafamiznasiguzel1
     bunları hep anlamlarına göre kullanırım ama karşımdaki anlamaz tabiki :l
      asit
      aradaki bağı kelimelerle anlatmak mümkün değil. Gerçek aşkı temsil eden bu bağı, kimse kolay kolay söküp atamaz.İhanet etmez, yalan dolan nedir bilmez'' anlamına gelen bir kalp görseli..
       _gizem_
       💔 buda benim kalbim
        gregory_
        🥃
         mervenizz_
         💜 Mor kalp
          karolunita-
          💛💙❣💜💛💙❣💜💛💙❣💜 al bakalım o zmn
           me_out_bye
           Büyüyen kalp tehlikeli. Kimse eize büyüyen kalp atmasın durdurun hemen.🤚🏻Daha fazla büyemeden 💁🏻‍♂️. Diğerlerini beğendim.
            eefenizz_
            Sana ❤️ desem.. ahöxjzmxjs
             imailahorsilahh
             🥛🍼🥛
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.