Kalitesi Bir Hayli Düşen Hayallerimiz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Ciddi ciddi hayallerimizin bile kalitesinin düştüğü, bir nevi bazı hayallerden feragat ettiğimiz dönemlerden geçiyoruz. Hayallerimle süslediğim şunu da yapacağım bunu da yapacağım planlarımın orta yerine 'koronavirüs' düşünceleri ekleniyor. Bir otokontrole döndü bu durum benim için. Şu aracı alacağım hayali bile "Yok onu alamam ben kesin, şu olsun" durumuna döndü. Pembe panjurlu ev hayalleri "Bir evim olsun" hayaline döndü. Hayallerimizin kalitesi bir hayli düştü yani.
    killforyou
    eskiden çubuk kraker yiyip lada samara'nın içerisinde şarap içerek maçı beklerdik. tribünün en güzel yerinde, güzel günlerin hayalini kurardık. takım elbise kravat janti adamlar olarak ortada gezinip locada viski içicez diye. şimdi arkadaşlar evlendi. çok tatlı çocukları var. maşallah diyelim. ikisi işçi birisi polis oldu. viskiler chivas değil, artık içmiyor olabilirler. lada samara düğün için satıldı, yerine yenisi henüz konamadı. localara sınırsız girişimiz haliyle yok, maça gidecek bilet parasını denkleştirirsek gideriz.
     676irmak
     Yaşamak.
      palmiye
      Tüm hayallerimi harcıyorlar.
       mevsimlerdensnbahar61
       Sessiz sakin bi hayat ilerlerde bir yerlerde vardır elbet
        serenity_s
        Yurtdışı tatil olayının tadı kaçtı. Hayalini bile kuramicaz yakında. Pasaportum olduğu yerde çürücek. Dövizi ayrı virüsü ayrı.
         dr.rock
         Sosyal ve duyusal izolasyonun bireyler üzerinde olumsuz etkileri vardır. Anlamlı sosyal ilişkilerden mahrum kalmak ya da sınırlı düzeyde yararlanabilmek bireylerdeki depresif belirtileri, kaygı belirtilerini ve yalnızlık hislerini artırabilmektedir. sakin, geçecek... RTE bile gidecek, rock barlar açılacak Ezhel , Mor ve Ötesi ve ben konser verecez :) Hepte kendimi düşünmesem olmaz ha
          detokssuyu
          Kendimi bildim bileli en büyük hayalim tek başıma bir yurtdışı deneyimi idi. Hayata geçiremedim. Kur farkı, covid falan derken benim Malta hayalim Azerbaycan’a döndü. Azerbaycan benim için yeterli şu an. Teşekkürler.
           3in4
           zeki biriyle evlenmek istiyordum ama etrafima bakinca malesef boyle bi durumdan bahsedemiyorum kaliteli bi hayal ama suya dustu
            bisosyolog
            Ben daha lisedeyken o hayallerimin kalitesi düşmüştü.. Şu an sadece nefes alabilmeye bakıyorum
             civildayan_kus
             Kalitesiz de olsa bir hayale bile hevessiz, yaşamaktan çok varolarak geçiyor zaman...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.