Kalitesi Bir Hayli Düşen Hayallerimiz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Ciddi ciddi hayallerimizin bile kalitesinin düştüğü, bir nevi bazı hayallerden feragat ettiğimiz dönemlerden geçiyoruz. Hayallerimle süslediğim şunu da yapacağım bunu da yapacağım planlarımın orta yerine 'koronavirüs' düşünceleri ekleniyor. Bir otokontrole döndü bu durum benim için. Şu aracı alacağım hayali bile "Yok onu alamam ben kesin, şu olsun" durumuna döndü. Pembe panjurlu ev hayalleri "Bir evim olsun" hayaline döndü. Hayallerimizin kalitesi bir hayli düştü yani.
    mevsimlerdensnbahar61
    Sessiz sakin bi hayat ilerlerde bir yerlerde vardır elbet
     676irmak
     Yaşamak.
      dr.rock
      Sosyal ve duyusal izolasyonun bireyler üzerinde olumsuz etkileri vardır. Anlamlı sosyal ilişkilerden mahrum kalmak ya da sınırlı düzeyde yararlanabilmek bireylerdeki depresif belirtileri, kaygı belirtilerini ve yalnızlık hislerini artırabilmektedir. sakin, geçecek... RTE bile gidecek, rock barlar açılacak Ezhel , Mor ve Ötesi ve ben konser verecez :) Hepte kendimi düşünmesem olmaz ha
       detokssuyu
       Kendimi bildim bileli en büyük hayalim tek başıma bir yurtdışı deneyimi idi. Hayata geçiremedim. Kur farkı, covid falan derken benim Malta hayalim Azerbaycan’a döndü. Azerbaycan benim için yeterli şu an. Teşekkürler.
        serenity_s
        Yurtdışı tatil olayının tadı kaçtı. Hayalini bile kuramicaz yakında. Pasaportum olduğu yerde çürücek. Dövizi ayrı virüsü ayrı.
         vsjvsjvsjv000
         Tüm hayallerimi harcıyorlar.
          killforyou
          eskiden çubuk kraker yiyip lada samara'nın içerisinde şarap içerek maçı beklerdik. tribünün en güzel yerinde, güzel günlerin hayalini kurardık. takım elbise kravat janti adamlar olarak ortada gezinip locada viski içicez diye. şimdi arkadaşlar evlendi. çok tatlı çocukları var. maşallah diyelim. ikisi işçi birisi polis oldu. viskiler chivas değil, artık içmiyor olabilirler. lada samara düğün için satıldı, yerine yenisi henüz konamadı. localara sınırsız girişimiz haliyle yok, maça gidecek bilet parasını denkleştirirsek gideriz.
           sedefartuny
           Çok uzun yıllardır yılbaşını ailemle kutluyorum. Geçen yıl 2021’e arkadaşlarımla girme sözü vermiştim kendi kendime. Kapadokya falan yapalım diye konuşmuştuk hatta. Ailemin yanına bile gidemeyeceğim büyük olasıkla. Bir başıma girdim yılbaşına şarkısını söyleyeceğim kendi kendime.
            roar
            Arkadaşlarım ile dışarıda içmek ile alakalı tüm hayallerim yalan oldu resmen. Olan veya olacak aktivitelerimizin de kalitesi düştü. Önceden şöyle mekana gidelim bunu yapalım onu edelim derdik şimdi onun yerine hangi parkta oturup iki çay içebiliriz gibi bir şey oldu artık. Durum gerçekten vahim.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.