Kaliteli Zaman Geçirdiğinizi Hissettiren Aktiviteler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Son zamanlarda herkesin ağzında bir kaliteli zaman geçiriyorum lafı var. Kaliteli zaman dendiği zaman benim aklımda hem kime ve neye göre kaliteli sorusu beliriyor. İnsanlar neye göre aktivitelerini kaliteli zaman aktivitesi ve değil şeklinde ayırıyor. Benim için kaliteli zaman kişinin kendini geliştirdiği, kişiye bir olumlu anlamda bir yarar sağlayan aktivitelere ve geçirilen zamana deniyor. Örneğin kitap okumak. İnsanı hem bilgilendiren hem bir noktada hayal gücünü arttıran hayata bakış açısını değiştiren faydalı bir aktivite. Eskiden kaliteli zaman geçirdik dediğimizde genelde hep tiyatrodan ya da güzel bir söyleşiden etkinlikten çıkardık ama karantina ile bu biraz yalan oldu. Neyse sizlere de soracağım soru şu kaliteli zaman geçirdik dediğimizde o zamanda genelde hangi aktiviteleri yapıyorsunuz?
    cinayetvaraga
    mesela; Film izlemek derken; recep ivedik izlersen kalitesiz, Interstellar izlersen kalitelidir. Kitap okurken; şeyma subaşı okumak kalitesiz, Sabahattin Ali olumak kalitelidir. gibi gibi. aklima gelen bazı ayrımlar böyleydi. Bir çatı altında uretilen her şey kaliteli olmak ve saygı görmek zorunda değildir.
     benita
     İnsanlardan uzak, doğayla iç içe olduğum zamanlar
      tsukyomi
      Kaliteli aktivite demişken..
       asit
       mangal sonrası arkadaşlarla edilen sohbet.. 10/10
        odamdakimelek
        Uyumak
         palmiye
         Şövalemin başındayken, zaman zaman kemanımı tıngırdatıyorsam ve aralıklarla poligon. Aktivitelerde maymun isthaliyimdir çoğu şeyi denedim ama simdilik bunlar.
          fuzbing
          Değişiyor.. bazen denizi izlerken, bazen kitap okurken, bazen rakı bazen viski...
           cansevim
           3 band bilardo. İyi bir ıstaka ve sağlam çuhalı sıcak masada oynadığım zaman inanılmaz keyif alıyorum
            ladydisko
            güzel bir sofra iyi bir film her gün yapıyorum bunu artık bu aralar kitapta okumuyorum bir bıkkınlık geldi çünkü yoga hamağım koptuktan beridir doğru düzgün sporda yapmıyorum ama her hafta sonu büyük bir ev temizliği yaparak spor yapmış kadar oluyorum
             moon_night
             Gözümü tavana dikip kulağımda kulaklık boş boş tavana bakıyorum
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.