Kalbinizin Kırıldığı İlk Gün
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mevsimlerdensnbahar61
   Yaramazlık yapmıştım ve babam oda cezası vermişti bana sonra yanına gidip şirinlik yapıp cezai indirim beklemiştim ama bana “odana git” dediğin de artık tatlı bir çocuk olmadığımı düşünmüştüm ve işte o an ilk kalp sızısıyla karşılaştım öylesine bi şeydi ki canın da bi ahval ama bedenin sağlam. Hatırladıkça tebessüm ettiğim bir andı ve yazarkende öyle. Peki sizin ilk aklınıza gelen kırıklığınız nedir sevgili diocular
    patiklipengui
    Anneler günüydü, daha okula bile başlamamıştım. Çok ufaktım. Komşumuzun bahçesinde gül vardı. Bütün çocuklar birer tane alıp annelerimize hediye edecektik. Herkes aldı. Bana sıra gelince komşu gördü. E azarı ben işittim haliyle. Azar işitmek üzmemişti gerçi. Ben gül verememiştim.
     tsukyomi
     Babam kırmıştı tabi ki. 9 yaşındaydım, lojmandaki kızçeler evcilik oynamaya çağırdı. Tam oynarken gördü beni öyle papiçülo gibi, hiçbir şey söylemedi, boka bakar gibi baktı çıktı eve. Dedim sıçtın Yomi. Bıraktım bunları çıktım eve. Yemekte "beni utandırmayacaksın cherven" dedi. Evcilik oyunları, tipik kız çocuğu olmam onu utandırırdı. İlk zamanları kalbim kırılırdı, sonra kendi oyunlarımı kurmayı öğrendim, Uğur Dündarcılık mesela 😅 Yine de iyi ki kalbim kırılmış.. Galiba.
      littlejohn
      Hatirladigim ilk kalp kirikligim sirf kendisi galatasarayli diye babamin bana fenerbahce formaai almamasiydi. Bir de ustune gsli ola gs formasi alirim diye alay etmesi..
       hayalperestbirii
       hatirlamiyorum ya , biraz kirilgan bir yapim.var bana kalsa her gun demek mi 😂
        talihsizinteki
        daha gelir gelmez doktor götüme o şaplağı attı ya ben orda bi kırıldım
         su-i-zan
         2 gündür bulamıyorum buna cevap
          absurdizm
          okula gitmiyordum daha. Ankara gecekondularinda oturuyorduk ve amcamlarla beraberdik. kuzenlerimle oynamak için onların evindeydim akşam olmuş baya. sonra yengem annen çağırıyor dedi ve eve gittim merak etmesinler diye. daha sonra eve geldiğimde annem tam da seni çağıracaktim dedi...
           asit
           5-6 yaşlarındayken annem ocakta pişmeye beş on dakikası kalan yahniden istediğimde 'ev halkı toplansın öyle yersin' diyerek vermemişti dolayısıyla kalbim kırıldı. Ama o yahniyi ev halkı da yiyemedi çünkü biz bir güzel televizona daldık ve kokuyu alıp baktığımızda tencerede kömür vardı. :)
            avcikizhamide
            ben dogdugumdan beri mitte istihbaratci olamk istedim,cok calistim,babaannemle arkadaslari agacevdeyken ben o 1.35 metrelik yere ulasmaya calistim tam barfix cekiyorum derken dustum,babaannem ve arkadaslari moral bozma araci olduklari icin, -Otur evde hanim hanim,kizkimsi ev hanimi olur,deyince,bas bas bagirdim,koy inledi,bindim bisiklete,koyde kimsenin gitmedigi bi alan vardi,aksama kadar orda agladim,aksam dondum,her kizmaya calisana ates puskurdum,o gunden beri daha siki calisiyorum
             makeup_melis
             Okula gitmeden önce annem her sabah bana sobada kızarmış ekmeğin üstüne yağ sürüp veriyordu. Her ısırışımda zevkle yiyordum. 7 ekmek 8 ekmek derken bir yağlı ekmek daha dedikten sonra tamam yeter bu kadar dedikten sonra kalbim kırılmıştı. 😅😅 İlk aklıma bu geldi.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.