Kalabalıkta Evlenme Teklif Etmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Gerçekten büyük bir cesaret örneği göstermiştir ancak kadının fikirlerini çok büyük oranda hiçe sayıyor. Benim asla ve asla istemeyeceğim bir şeydir. Evlilik teklifi dediğin sakin sessiz bir şekilde yapılır öyle göstere göstere değil.
    caresizcare
    Yani bence olay oraya kadar ilerlemiş ilişki yani Adam evlenme teklifi ediyor ki b damdan düşer gibi olmaz Ama sürpriz olmasıda bana bir sürpriz olmaz yani elbet sonu bu olacak ha bugün ha yarın Sonuçta kabul edilecek yoksa hangi adam reddeileceği bileceği halde yapar bu teklifi Umarım anlatabilmişimdir
     ladydisko
     bende yaptım ama biliyordum reddetmeyeceğini kabul etti güzel oldu
      eski_bi_tanidik
      Pff hiç gerek yok kalabalığa utanır insan bi kere. Baş başa ohhh mis
       asit
       peki alabalıkta evlenme teklifi etmek ???
        ezgizm
        Buna katılmakla birlikte ek olarak kendi farklı düşüncemi de belirtmek istiyorum. Çoğu kadın partnerden evlenme teklifi gelmelidir diyor ve bu artık kalıplaşmış bir durumda. Lakin bu çok saçma. Kim ilk adımı atmak için hazırsa o yapmalı, buna cinsiyet koyulmamalı.
         ladyfierce
         Dozunda kalabalık hoş olur. Tanımadığım insanların oluşturduğu kuru kalabalığı kastetmiyorum tabii. Yakın çevremin (aile ve birkaç samimi arkadaş) o anı benimle paylaşmasını isterim olmasa da sorun değil baş başa da olabiliriz.
          gizemino
          Ya öyle tanımadığın insanların arasında falan hoş değil. Bizim mutluluğumuza herkesin şahit olup kameraya falan alması hoş değil. Bence evlilik teklifi iki kişi arasında özel bir zamanda olmalı
           aslanburcubirisi
           Arttırıyorum kalabalık bir ortamda evlenme teklif dip rededilmek.
            minmina
            böyle bir cesarete giriyorsanız, reddedilme riskini de almanız gerekir beyler
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.