Kalabalıklar Arasında Yalnızlığınla Kalmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Bazen hissedersiniz böyle. Ne yapacağınızı bilemezsiniz. Etrafa bakarsınız. Hayat devam ediyordur. Durmasını istersiniz. Durmaz. Sonra o akışın içinde kaybolduğunuzu fark edersiniz. Sonra da çaresizliğinizi fark edip o akışın içine sakince kendinizi bırakırsınız. Bazen olur öyle.
    redblack
    Sıkça isteyerek yaptigim ve pişman olmadigim bir şey. İnsanlarin samimiyetsizliklerini, firsatciliklarini, çıkar peşinde koşmalarini gorunce kendi kabuguma cekilirim, sirrimi paylasmam, derdimi paylasmam, dert ortagi aramam cunku ileride bana karşii kullanilir, huzurum kacar, gerek yok. O yuzden yalnizlik guzeldir.
     velevkiozge
     Kendini seven, sevebilen insanın yaptığı bir şeydir bana göre.. Kendiyle kalmak insana güç verir, iyi hissettirir.. Arada bu durumu yaşamak güzeldir :)
      jamiryuu
      Kalabalıklar arasında fark edilemez hale gelenler, yalnızlıktan kalbini kemirenler, cüzdanları şişkin yoksullar, sokakların gürültüsüyle iyice sessizleşenler.. Belli ki yanlış giden bir şeyler var. Ne var ki hayat yanlışı düzeltmek için değil, yanlışa katlanmak için var..
       zeynebio
       Bazen mi? Bana hep oluyor bu. Çok yalnızım bu hayatta. Çok şükür ailem var ama...
        fuind
        Ara sıra oturup soluklanmak bir lükstür ve değerini bilmek gerekir. Eski yaşamlara bakarken yaşamlar bir nehirde sürüklenir gibiydi. Peki şimdi? Son yıllarda nehrin yağmur sularıyla birleşip taşkına, sele dönüştüğünü hissediyorum ve oradan oraya savrulmamak için ekstra çaba harcıyorum. Tavsiyem eğer nehri izleme şansınız varsa keyfini çıkarın :)
         benita
         Arada lazım böyle şeyler
          mertiniz
          Tüm hayatım böyle geçti diyebilirim.. ama güzel de bir yanı var, güçlü olmayı ve ayakta dimdik kalmayı öğretiyor insana.
           ozanesi
           Drama queenliğin manası yok, mis gibi bir şeydir bence
            busradabag
            acılı
             zimbo
             Yalnızligimizi neden hep yüzümüze vuruyorsunuz.ben istemez miyim arkadaşlarım olsun, sevgilim olsun hep bir arada güzel zamanlar geçirelim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.