10
6.7.2020
Kalabalıklar Arasında Yalnızlığınla Kalmak
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   raselika
   Bazen hissedersiniz böyle. Ne yapacağınızı bilemezsiniz. Etrafa bakarsınız. Hayat devam ediyordur. Durmasını istersiniz. Durmaz. Sonra o akışın içinde kaybolduğunuzu fark edersiniz. Sonra da çaresizliğinizi fark edip o akışın içine sakince kendinizi bırakırsınız. Bazen olur öyle.
    zeynebio
    Bazen mi? Bana hep oluyor bu. Çok yalnızım bu hayatta. Çok şükür ailem var ama...
     biranormal_
     Bazen gerçekten oluyor böyle. İçinden diyorsun ki, "Allahım, lütfen sadece bir kişi bile olsa olur. Yalnız olmayayım. Beni anlasın. Anlamasa bile yargılamasın." ama olmuyor işte.
      ozymandiase
      Böyle zamanlarda en güzel gelen şey açıp film veya dizi izlemek öteki türlü işin içinden çıkamıyorsunuz.
       zimbo
       Yalnızligimizi neden hep yüzümüze vuruyorsunuz.ben istemez miyim arkadaşlarım olsun, sevgilim olsun hep bir arada güzel zamanlar geçirelim
        ozanesi
        Drama queenliğin manası yok, mis gibi bir şeydir bence
         velevkiozge
         Kendini seven, sevebilen insanın yaptığı bir şeydir bana göre.. Kendiyle kalmak insana güç verir, iyi hissettirir.. Arada bu durumu yaşamak güzeldir :)
          mertiniz
          Tüm hayatım böyle geçti diyebilirim.. ama güzel de bir yanı var, güçlü olmayı ve ayakta dimdik kalmayı öğretiyor insana.
           benita
           Arada lazım böyle şeyler
            jamiryuu
            Kalabalıklar arasında fark edilemez hale gelenler, yalnızlıktan kalbini kemirenler, cüzdanları şişkin yoksullar, sokakların gürültüsüyle iyice sessizleşenler.. Belli ki yanlış giden bir şeyler var. Ne var ki hayat yanlışı düzeltmek için değil, yanlışa katlanmak için var..
             fuind
             Ara sıra oturup soluklanmak bir lükstür ve değerini bilmek gerekir. Eski yaşamlara bakarken yaşamlar bir nehirde sürüklenir gibiydi. Peki şimdi? Son yıllarda nehrin yağmur sularıyla birleşip taşkına, sele dönüştüğünü hissediyorum ve oradan oraya savrulmamak için ekstra çaba harcıyorum. Tavsiyem eğer nehri izleme şansınız varsa keyfini çıkarın :)
              redblack
              Sıkça isteyerek yaptigim ve pişman olmadigim bir şey. İnsanlarin samimiyetsizliklerini, firsatciliklarini, çıkar peşinde koşmalarini gorunce kendi kabuguma cekilirim, sirrimi paylasmam, derdimi paylasmam, dert ortagi aramam cunku ileride bana karşii kullanilir, huzurum kacar, gerek yok. O yuzden yalnizlik guzeldir.
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.