Kahraman İtfaiyecilerimize Teşekkürler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   madashell
   Aynı teşekkürü kurumların başında olanlara da etmek isterdim fakat edemiyorum. Koskoca ülkenin yalnızca 3 uçağı yangın söndürme adına tahsis edilmiş. Keşke itibardar değil de önlemden tasarruf edilmeseydi de şu görüntüleri hiç yaşamasaydık. Hepsine teşekkür ediyorum tek tek. İyi ki varsınız.
    tsukyomi
    Lafım götünün üstünde oturup, onları kurtaranlara bir teşekkürü çok gören müsveddelere. Edirne'deyken uzun süren karantina aylarından sonra ilk defa pazartesi pazarı açıldı, bazıları alışverişten sonra pazarcıya, pazarcı da onlara teşekkür ediyordu. Karşılıklı iyi ki varsınız diyen insanlar gördüm. Onlara hizmet sunduğu için teşekkür edersin, onlar da sana alışveriş yaptığın için teşekkür eder. Bu, sizin hiç bilmediğiniz, egonuza zor gelen insanlıktır. Esnafa teşekkür ederken niye senin yaldır yaldır kaçtığın ateşlere balıklama dalan itfaiyecilere teşekkür etmeyelim? İnsanlar teşekkür beklemiyor, bu insanlığın getirisi. Görevini yapan tüm insanlar, var olun ✊🏻
     garavel_usta
     Neden teşekkür edeyim? Herifler işlerini, görevlerini yapıyor. Sen hiç copcuyu alkışladın mi veya teşekkür ettin mi işini yaptığı için? Veya sen hiç pazarda herhangi bir ürün satan satıcıyı alkışladın mi? Teşekkür ettin mi? Bırakın abi artık bu saçma sapan düşünceleri.
      mrlawyerkk
      Sağ olsunlar, var olsunlar. Tabii ki de sonsuz teşekkürler. Bu ülke zaten bir gün hak ettiği o günü o güneşli günü görürse bu işçi ve emekçinin sayesinde olacaktır.
       eo110
       Bu arkadaşlarımızın görevi gerçekten çok çok zor. Hava rüzgarlı ve orman yangınlarının en tehlikeli yanma türü olan tepe yangını şeklinde yanıyor. Hepsini Allah korusun bir anda alevlerin içerisinde kalıp çok kötü sonuçları olabilir. Emeklerine sağlık. Başlık açarak duyarlılığınızı gösterdiğiniz için size de teşekkürler
        me_out_bye
        Teşekkür ederiz. Ellerine ayaklarına kuvvet. ✊🏻 👨🏻‍🚒👩🏻‍🚒🚒🚒💧💧
         detokssuyu
         Teşekkürü bir borç biliriz. İyi ki varlar. Var olsunlar. Denildiği gibi keşke devlet erkanına da bu teşekkürleri edebilsek.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.