Kafelerde Ders Çalışan Tip
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Ben bunların gerçekten ders çalıştığına inanmıyorum açıkçası. Gürültülü ortamda ders çalışmayı bir kenara bırakacak olursak etraflarına bakmaktan saçlarını düzeltmekten sigara içmek için dışarı çıkmaktan öteye gidemiyorlar. Ders çalışmak görünümlü sosyalleşme yaşıyorlar. Hatta meşhur kafelerde oturan tipler birilerini düşürmek için gidebiliyorlar ki buna en yakın arkadaşımdan şahit oldum. Kanka gidelim de belki bir şeyler düşer mantığı. Ulan ders çalışmak istiyorsan çık git işte kütüphaneye ya da sessiz sakin kitap kafelere. Ama öyle yapmıyorlar. Çünkü amaç ders çalışmak değil amaç gösteriş yapmak.
    ladydisko
    şimdi şöyle ben ne zaman kütüphaneye gitsem aklıma bir şey gelip gülüyordum bir kere kitapları devirdim sonra üstüne iki hafta sonra cam şişemi kırılmıştı ondan iki ay benim kütüphane giriş kartımı dondurdular. zaten kütüphanede hapşursun sana bakıyorlar. benim de kafelerde ders çalışmışlığım var ama meşgur tıka basa dolanlarda değil az kişinin olduğu kafeler sokağında hep öğrencilerin gittiği yerlere giderdim
     cymbalist
     Asla bu tip sesli yerlerde ders çalışamam. Okul kütüphaneleri ev dışında ders çalışabilmek için en güzel düzenlenmiş yerler.
      benita
      Çalışmışlığımız var ama sabahları kimse yokken giderdik
       djsinemovic
       Normal ders çalışılmaz da proje falan çizilir. Mimarlık öğrencileri genellikle bu şekilde sosyalleşiyor :D
        mervenizz_
        O tip benim ama artık kütüphaneye gidiyoruz çünküğğğ neden olmasın?
         eski_bi_tanidik
         Hadi kitap okursun da ders de çalışmazsın yaa Ve ayrıca hiç de havalı görünmüyo daha çok inek gibi görünüyo xjjski
          vsjvsjvsjv000
          Sözel çalışamam ama grup ödevlerini, materyalleri yaparken kafeleri kullanırdık hep.
           imailahorsilahh
           Starbucks'ta olacak iş değil ama sosyal tesis olabilir. Ohh geniş çay 1,5 lira.
            fotografbukucu
            Sanal ofislerin yükseliş dönemindesiniz arkadaşlar. Artık her şey mobil ve mekana bağımlılık ortadan kalktı. Bir çok kafe bu durum için düzenlemeler yapıyor oturma planlarında. Dönüşerek devam edecek bu sistem. Bunu gelip geçici bir akım olduğunu düşünmek çok saçma geldi bana. Ha sen odaklanamıyorsan evinde takılmaya devam et. Ama yakın zamanda şöyle başlıkları savunurken görürüz seni; "evde ders çalışan tip"
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.