18
16.8.2020
Kafayı Yememek İçin Önerisi Olan?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   yabaniblueberry
   Kafayı yiyeceğim az kaldı ..Herşey üst üste geliyor bee..Yoga bilem çaresiz..
    kridafahlo
    abi git bir uçurum kenarına otur içinden geldiği gibi söv, küfret. seni üzen mahveden her şeyi hayatından çıkar. yaşadığın tüm kötü şeyleri o uçurumdan aşağı at. evine dönerken de kendine bir söz ver de ki "ben bir daha bu uçurum kenarına gelmeyeceğim. kafamı dolduran ne varsa artık yoklar."
     threequbes
     https://www.namaztime.xyz/2020/08/wuju-aur-gusl-ke-farz-aur-sunnat-in-hindi.html
     learn namaz
      dr.d
      Benim çok güzel bir önerim var.Diyelim ki aklına deli feli şeyler geliyor.Bi tane çakacaksın kendine.Gerekirse bi tane daha.Bi daha gelmez.Gelirse ne yapacağını biliyorsun.Şimdi yoluna git ve maceranı yaşa genç çekirge. (;
       sedefartuny
       Seni rahatlatan şeyler yapmak. Müzik dinlemek olabilir, film izlemek olabilir. Açıkçası ben komedi ya da romantik komedi filmi izleyince rahatlıyorum.
        cokbilmisdegilcokbilen
        Balkona çıkın bir hava alın diyebilirim. Henüz balkondan temiz hava almak için bir vergilendirme verilmediği bildiğim kadarıyla.
         me_out_bye
         Stresli ortamdan uzaklaş / mecbursan uzaklaşabildiğin zamanlar sadece: Keyif alacağın şeyler yap abla. Ben öyle yapıyorum. Bir çeşit şarj. Bir sonraki mide bulandırıcı duruma kadar rahatla. Sonra repeat this steps. 🤔🤷🏻‍♂️. Başka fikrim yok.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.