43
30.11.2020
Kadir Şeker'in Kurtardığı Kadının Eroinle Yakalanması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   furkanbozkurt
   Konya'da Kadir Şeker'in hayatını kurtardığı ve daha sonra Kadir'den şikayetçi olan Ayşe Dırla, polisin eroin baskınında bir araçta kendisinden 9 yaş küçük bir erkek ve yanlarında eroinle yakalanmış. Bir de birlikte yakalandığı adamla imam nikahı felan kıymış. Detayları okudukça olay iyice ilginçleşti. Fıkra gibi olay hakkaten. Ama üzücü...
    buse01
    Yazık ya oysaki şeker gibi adam...
     spearfishing
     Kadir Şeker katildir bunu anlamak neden bu kadar zor. Darp yok kavga yok çıkartıyor columbia av bıçağını direkt kalbe saplıyor hiçbir şey olmamış gibi uzaklaşıyor. Neymiş kadını kurtarmış. Alın size kurtardığı kadın! Kiralık katil olma olasılığı %99.
      bisosyolog
      Daha güncel hali var. Kadir Şeker'in kiralık katil olduğunu iddia ediyorlar. Heheyt yavrum iftiralara gel beee
       cinayetvaraga
       ortada ne olursa olsun cinayet var ama kadın eroinle yakalanınca biz kadire acıyoruz. vay amk! o zaman devletin polisinin birlik butünlük güvenliği sağlamak için Berkin Elvan, Ethem Sarısülük, Ali İsmail Korkmaz ve daha nicesini eylemlerde öldürmesi de haklıydı. öyle mi anlıyorum. çünkü ne de olsa onlar solcuydu zaten milletin gözünde terörist gösterildi. mevzu birbirine çok yakın. yazık be yazık. tüm memleket bir katili savunuyor.
        mrlawyerkk
        Doğru bir kıstas değil. Kadın uyuşturucu taciri ya da bağımlı diye kurtarılmayı haketmiyor ya da ölsün düşüncesi yanlış. Diğer taraftan Kadir'e yapılan adaletsizlik tartışılamaz bir durumda zaten.
         amakafamiznasiguzel1
         kadire üzüldüm :/
          okadin
          Çok yazık oldu çok. Evet birini öldürmüş olabilir ama hayatta her zaman niyete inanan bir insan olarak ağırıma gidiyor. Hemde zihni sağlıklı olmayan bağımlı bir kadının beyanı ile bunun yaşanıyor olması çok üzücü.
           unutursun
           Yıllar önce delikanlılık yıllarımız iki arkadaş trende yolculuk yapıyoruz adamın biri eşine bağırıyor itip kakıyor yanlarındada çocukları var çocuk ağlıyor annecim annecim diye eteklerine kapanmış ulen bir üzüldümki anlatamam ben bir zıpladım adama arkadaşta peşimden bizde onu iteleyip kakaladık denyo o kalabalıkta milletin içinde kadını rezil ettiği için bende onu rezil ettim ilk istasyonda indirdik Niye anlattım ya arkadaşlar biraz vicdanınız varsa bu gibi olaylara tepki verme gereği duyuyorsunuz Kadir kardeşimede Allah tan yardım diliyorum
            delimiy
            Belki sokakta saldırıya uğrayan kadınların kurtarılma şansı vardı onu da Kadir'i tutuklayarak yok ettiniz. Kadın olduğum halde kafamı çevirip giderim artık. Benim başıma gelirse eğer kimsenin yardım etmeyeceğini de bilirim. Haklılar da. Kötü
             roar
             Umarım kadir şeker davasında iyi bir şeye yönelik bir gelişme olur.
              caresizcare
              Yazık kadire
               raselika
               Kadir Şeker'in bir ömrünü yediniz siz. Sırf bir kadının böyle alçak bir ithamından dolayı yandı bir genç. Yediğiniz bir ömrü kimin için yaktığınızın farkında mısınız? Helal olsun size. Gurur duyun kendinizle.
                peripedia
                Şaşırmadım. Malzeme bu değişmiyor, bunun adı tercih ve bu gibi insanları Kadir dahil kimse kurtaramaz. Ne yazık ki durum bundan ibaret.
                 sedefartuny
                 Belki Kadir'in çabası bu kadının hayatını değiştirebilirdi, yanlış yolda olduğunu görebilirdi ama daha da yanlışa sürüklenmiş. Kör olmuş, göremiyor. Toplumda ne yaşarsa yaşasın, ne olursa olsun eğitilemez insanlar vardır. Bu kadın gibi. Kararmış iki farklı hayat var bu tabloda. Ne acı.
                  bisidiyicem
                  isterse tertemiz birisi olsun. . bir kaç olay geldi başıma, birde bu adamın yaşadıkları sonrasında kadına şiddete eğer karışırsam adam değilim. iki tanede gidip ben geçiricem kadına. kusura bakmasın kimse sen ne karışıyorsun lafını kaç kere duydum kadın milletinden.
                   eski_bi_tanidik
                   Kimler için kimler yanıyo hiç değmezmiş
                    fuzbing
                    olay yakınımda cereyan etti havası atmayacağım tabii ki. ama çocuğa yazık oldu,oluyor.
                     seyretme_dana
                     Sen misin adalet diyen devlet? Allahın adaleti işte
                      lilbunny_93
                      Cocuk kendini yaktı yazık
                       johnbwatson
                       Bu konuda çok bir şey yazmak istemiyorum ki yazmamda bir şeyi değiştirmez.Kadir şeker olayı hakkındaki görüşümü çok merak ediyorsanız Efe aydalin videosunu izleyin. Kadının eroinle yakalanması kadiri daha mı masum kılıyor onu da anlamış değilim. Yani bu kadın eroinle yakalandı diye keşke ölse falan mı diyorsunuz onu da anlamıyorum. Ah bu sosyal platform mahkemeleri maalesef herkes avukat savcı, sanki herkes olayın gerçek boyutunu yaşayıp olay anında orada bulundu.Medya insanları çok güzel etkiliyor ya maalesef.
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.