43
30.11.2020
Kadir Şeker'in Kurtardığı Kadının Eroinle Yakalanması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   furkanbozkurt
   Konya'da Kadir Şeker'in hayatını kurtardığı ve daha sonra Kadir'den şikayetçi olan Ayşe Dırla, polisin eroin baskınında bir araçta kendisinden 9 yaş küçük bir erkek ve yanlarında eroinle yakalanmış. Bir de birlikte yakalandığı adamla imam nikahı felan kıymış. Detayları okudukça olay iyice ilginçleşti. Fıkra gibi olay hakkaten. Ama üzücü...
    hakan23cm
    Bu hikayede yanan kadir oldu.... Ama kimse suçsuz değil.....
     dr.rock
     Kadir’in bilerek isteyerek bu suçu işlediğine kimse inanmıyor. Bu haber şunu gösteriyor, o adam şiddet uygulama potansiyeli olan bir camiadan ve kadının şahitliği sakat Kadir suçu kadar cezasını çekip çıkmalıdır Adalet bunu görmelidir Doğru cezalandırılmamalı
      eski_bi_tanidik
      Kimler için kimler yanıyo hiç değmezmiş
       amakafamiznasiguzel1
       kadire üzüldüm :/
        buse01
        Yazık ya oysaki şeker gibi adam...
         mrlawyerkk
         Doğru bir kıstas değil. Kadın uyuşturucu taciri ya da bağımlı diye kurtarılmayı haketmiyor ya da ölsün düşüncesi yanlış. Diğer taraftan Kadir'e yapılan adaletsizlik tartışılamaz bir durumda zaten.
          bisidiyicem
          isterse tertemiz birisi olsun. . bir kaç olay geldi başıma, birde bu adamın yaşadıkları sonrasında kadına şiddete eğer karışırsam adam değilim. iki tanede gidip ben geçiricem kadına. kusura bakmasın kimse sen ne karışıyorsun lafını kaç kere duydum kadın milletinden.
           okadin
           Çok yazık oldu çok. Evet birini öldürmüş olabilir ama hayatta her zaman niyete inanan bir insan olarak ağırıma gidiyor. Hemde zihni sağlıklı olmayan bağımlı bir kadının beyanı ile bunun yaşanıyor olması çok üzücü.
            sedefartuny
            Belki Kadir'in çabası bu kadının hayatını değiştirebilirdi, yanlış yolda olduğunu görebilirdi ama daha da yanlışa sürüklenmiş. Kör olmuş, göremiyor. Toplumda ne yaşarsa yaşasın, ne olursa olsun eğitilemez insanlar vardır. Bu kadın gibi. Kararmış iki farklı hayat var bu tabloda. Ne acı.
             peripedia
             Şaşırmadım. Malzeme bu değişmiyor, bunun adı tercih ve bu gibi insanları Kadir dahil kimse kurtaramaz. Ne yazık ki durum bundan ibaret.
              johnbwatson
              Bu konuda çok bir şey yazmak istemiyorum ki yazmamda bir şeyi değiştirmez.Kadir şeker olayı hakkındaki görüşümü çok merak ediyorsanız Efe aydalin videosunu izleyin. Kadının eroinle yakalanması kadiri daha mı masum kılıyor onu da anlamış değilim. Yani bu kadın eroinle yakalandı diye keşke ölse falan mı diyorsunuz onu da anlamıyorum. Ah bu sosyal platform mahkemeleri maalesef herkes avukat savcı, sanki herkes olayın gerçek boyutunu yaşayıp olay anında orada bulundu.Medya insanları çok güzel etkiliyor ya maalesef.
               cinayetvaraga
               ortada ne olursa olsun cinayet var ama kadın eroinle yakalanınca biz kadire acıyoruz. vay amk! o zaman devletin polisinin birlik butünlük güvenliği sağlamak için Berkin Elvan, Ethem Sarısülük, Ali İsmail Korkmaz ve daha nicesini eylemlerde öldürmesi de haklıydı. öyle mi anlıyorum. çünkü ne de olsa onlar solcuydu zaten milletin gözünde terörist gösterildi. mevzu birbirine çok yakın. yazık be yazık. tüm memleket bir katili savunuyor.
                bisosyolog
                Daha güncel hali var. Kadir Şeker'in kiralık katil olduğunu iddia ediyorlar. Heheyt yavrum iftiralara gel beee
                 spearfishing
                 Kadir Şeker katildir bunu anlamak neden bu kadar zor. Darp yok kavga yok çıkartıyor columbia av bıçağını direkt kalbe saplıyor hiçbir şey olmamış gibi uzaklaşıyor. Neymiş kadını kurtarmış. Alın size kurtardığı kadın! Kiralık katil olma olasılığı %99.
                  lilbunny_93
                  Cocuk kendini yaktı yazık
                   raselika
                   Kadir Şeker'in bir ömrünü yediniz siz. Sırf bir kadının böyle alçak bir ithamından dolayı yandı bir genç. Yediğiniz bir ömrü kimin için yaktığınızın farkında mısınız? Helal olsun size. Gurur duyun kendinizle.
                    caresizcare
                    Yazık kadire
                     roar
                     Umarım kadir şeker davasında iyi bir şeye yönelik bir gelişme olur.
                      delimiy
                      Belki sokakta saldırıya uğrayan kadınların kurtarılma şansı vardı onu da Kadir'i tutuklayarak yok ettiniz. Kadın olduğum halde kafamı çevirip giderim artık. Benim başıma gelirse eğer kimsenin yardım etmeyeceğini de bilirim. Haklılar da. Kötü
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.