2
8.10.2020
Kadir'in Öldürdüğü Adamın Kardeşinin Açıklamaları
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   terry
   acılı bir insanın açıklamaları. kadir şeker tarafından öldürülen özgür duran'ın kardeşi videoda devletin verdiği raporlarla anlatıyor. olayı a dan z ye anlatıyor. öldürülen özgür duran, ayşe yi dövmüyordu ayşe ilk ifadesinde "özgür beni dövüyordu" sonraki ifadesinde "dövmüyordu" şeklinde ifade değiştirmedi. olayın başından beri dövmediğini tartıştıklarını söyledi. darp raporu mevcut, darp izi vs yok. kadir şeker de ifadesinde belirtiyor zaten "özgür duran kamelyayı yumrukluyordu" diye. özgür ve ayşe parkta tartışırken kadir yanlarına elindeki bıçakla gelip olaya dahil oluyor. kadir e gitmesi söyleniyor kadir elindeki bıçağı gösterip gitmiyor. özgür duran sinirleniyor "siktir git"" diyor. ve kavga başlıyor. kavga sonrasında kadir şeker, özgür duran'ı öldürüyor. hiç eşinizle, sevgilinizle tartışmadınız mı ? peki tartışırken 3. bir kişi gelip "noluyo" diye hesap sormaya kalksa tavrınız ne olur ? "sanane" demez misiniz ? birde elinde bıçakla geliyor şahıs ve ifadesinde "bıçağı tesbih gibi oynamak için aldım" diyor. peki her dayak yiyen öldürme hakkına sahip mi ? buradan şunu da çıkarabiliriz, kadir şeker başka biriyle kavga etse onu da bıçaklayacaktı çünkü adamda bir öldürme potansiyeli var ve bu olayda ortaya çıktı. medya kadir i bir kahraman gibi sundu, halkı yanlış yönlendirdi. ne için? bir tık uğruna. olayda dayak yiyen bir kadın yok, şiddet yok, çiftler arası tartışma var. ve katil şahıs "tıp okumak istiyordu" diye savunuluyor oldu olacak bir yasa çıkarın içeriği de "tıp okumak isteyen istediği kişiyi öldürebilir" olsun. toplum kadın cinayetleri konusunda dertli bu yüzden kadir i savunuyor ama kadir in gerçekte savunulacak bir şeyi yok. çünkü ortada kadına şiddet yok. eşinizle, sevgilinizle tartışırken bir 3. şahıs gelsin ve olaya dahil olsun sonra sevgilinizi öldürsün. kadir serbest kalırsa toplum öldürmeyi kendine bunu görev belleyecek. tartışamayacaksınız. mafya özentisi gençler bunu zevkle uygulayacak ve "kadir serbest kaldı beni de bırakın" diyecek belki de. sahte kahraman katil kadir şeker cezasını çeksin. 2 insanın tartışıp 3. bir şahsın olaya dahil olması ve çiftlerden birinin öldürülmesi olayı var. medyanın halkı yanlış yönlendiriyor ama gerçekler devlet raporlarıyla ortada teşekkür ederim.
   https://www.youtube.com/watch?v=ReAkk85iGYM
   https://www.youtube.com/watch?v=ReAkk85iGYM
    dr.rock
    Bir adam kadına şiddet uygulamış yanlış yapmış Bir genç cebinde bıçakla geziyor yanlış yapıyor. Sistem o genci bıçak taşımak zorunda bırakıyor yanlış oluyor. Yanlışlar silsilesinde bir koca ölüyor bir genç hapsediliyor. Kim haklı-kim haksız hakim karar verecek
     terry
     darp olmaması tabi ki olayı değiştirmez darp etseydi bile özgür d. ölümü haketmezdi. şiddet yok sözlü tartşma var eşler arasında, arbede ve kaza yok bıçakla gidiyor tehditvari bir şekilde ve boğuşma sırasında kalbine saplıyor bıçağı arbede ve kaza sıfatları arkasına sığınıp suçu hafifletemezsiniz. oldu olacak her kavga eden bıçaklayıp öldürsün sonra arbede kaza deyip serbest kalsın. arbede ve kazada da kolay kolay kalbini hedef alamazsın ayrıca kavgada kullanılması kaza sıfatını hakedemez. bile bile kullanılan bir suç aleti var. ifadesine de tesbih gibi oynamak için aldım diyor. yaşın kaç bilmiyorum ama cidden yorumların rezil. kadir in taşıdığı bıçak suçtur. ttartışan insanların olayına dahil olup bıçak çekmek suçtur, kavga esnasında özgür d silahsız, silahsız tarafa orantısız güç uygulamak suçtur, ayrıca adamı bıçakladıktan sonra yerde tekmelemiş kadir. görgü tanıklarının ifadesi. ve sakinbir şekilde uyumaya gidiyor. bir insanı hayatından bir kadını da sevdiğinden alan bir katil var ve büyük ihtimalle başka biriyle de kavga etse konu ne olursa olsun onu da öldürecekti çünkü bıçak düşükünü bir şahıs.
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.