Kadınsan....
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hickurusu
   Kadınsan yaşamak bir hayli zor.. Kadınsan, erkek çocuğun olmak zorunda. Kadınsan, dik başlı olamazsın. Kadınsan, taparcasına boyun eğmek zorundasın.. Kadından, erkek her istediğinde birlikte olmak zorundasın. ..... Kadın olmak aslında böyle işte.. Uzun laf kısa hikaye.. Kendi hikayemizi kendimiz yazmak için dizlerimizin kanamasına izin vermemeliyiz..
    benita
    Zorundasınla biten tüm cümleleri değiştirebiliriz, isteyelim yeter ki
     o1ceyhun_
     Bu şarkı varya herşeyi anlatıyo.. Cahiller; Sana konuş, kadına sus derler Sana yürü, kadına dur bekle Gülümsersin;Kadına ucuz, sana çapkın derler Boşanırsın ; Sana bekar, kadına dul derler..
     https://youtu.be/YCNSh9nqXvQ
     https://youtu.be/YCNSh9nqXvQ
      eski_bi_tanidik
      Kadınsan yaşamak zor evet ama asssla zorunda değiliz. Bunlar ne demek ya¿ erkek çocuk doğurmak? Taparcasına boyun eğmek? Hangi devirdeyiz Allah aşkına! Bi gidin ya. Kadınlar bunların hiçbirini yapmak zorunda değiller. Isterlerse gayet de böyle şeyleri atlatırlar. Rahat bıraksınlar yeter
       cinayetvaraga
       Bu dünyada kadın olmak evet zor. bir erkek olarak bunu söylemekte utanç verici. Ama siz güçlü olmazsanız, sizin bir duruşunuz olmazsa gelecek nesillere kim yon verecek, kim yetiştirecek guzel insanlari? Etrafımda karakter sahibi ve güçlü kadın orneği çok fazla. ben bu durumun biraz da kişi ile alakali oldugunu düşnüyorum. Çevre faktorü zorlayabilir ama güçlü ve kişilikli kadın saglam ailenin temelini atar. erkek değil. analar güçlü olursa evlatlari değiştirebilir her şeyi diye düsünüyorum.
        katipbayan
        Türkiye'de yaşamak zor.
         _umut_
         Toprak gibi doğurgan olabilen ve aşkın en güzel meyvesini yoldayken taşıyabilen tek varlıksın
          impactresponse
          Hayır erkeğim.
           utumasasiilekayanadam
           Ne alaka kardeşim? Sen eşini veya sevgilini adam gibi adamlardan seçeceksin. Erkek içinde geçerli bu. 'Kadınsan erkek doğurmak zorundasın' bu nedir allah aşkına? Bu tür düşünen davarlar hala var fakat bu davarlarla aynı ortamda bulunmayacaksın. Ha eğer aynı ortamda bulunup üstüne evlenip üstüne de çocuk yaparsan sana başka diyecek bir söz bulamıyorum. Akıl var herkeste ve o aklı nasıl kullanman gerektiğine sen karar vereceksin.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.