19
2.1.2021
Kadınlarla İyi Anlaşamıyorum Diyen Kadın
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   climax
   'Kadınlarla iyi anlaşamıyorum o yüzden hep erkek arkadaşım var' söylemini benimser ve yer yer de hemcinsini gömer bu insanlar. Peki ya acaba sorunu hiç kendinde düşündün mü? neden kadınlarla iyi anlaşamıyorsun. Bazen kadının en büyük düşmanı kadındır lafı çok doğru geliyor. Peki ya sizce böyle düşünen kadınların problemi ne? Bence tamamen problematik bir kişiliğe sahip olmaları.
    676irmak
    Valla ben oldum olası kızlarla çok iyi anlaşamam, sanalda ilişki yürür biraz ama gerçekte kızlarla ASLA yan yana bile olmaya dayanamam.
     ladydisko
     çevresindeki tiplere bakarak kocaman bir genelleme yapmanın mantığı yok
      amakafamiznasiguzel1
      okul hayatım boyunca yakın arkadaşlarımın çoğu erkekti. kızların gereksiz kıskançlıklarını, pis dedikodularını çekemem.
       buse01
       Bu kesinlikkleee ben değilimm, kızlarla da anlaşırım erkeklerle de, elimden geldiğince yardım ederim, sohbet muhabbet, dertleşme
        palmiye
        Hiç-bir farkı yok, kafam uyuşuyorsa kadın/erkek çok iyi anlaşırım.
         tsukyomi
         Çevresinde kafasının uymadığı kadınlar vardır, genellemesi de kolay tabi. Arkadaşlarımın çoğu erkek, kadınlar daha az, ama kalkıp da koca bir cinsiyeti yermem. Muhabbetin uymuyorsa bulaşmazsın, yakınında da tutmazsın olur biter. Artistliğin lüzumu yok.
          plazacalisani
          Normal. bunu bazen ben de söylüyorum. Çünkü hemcinslerimden müthiş derecede haset ve çekememezlik görüyorum. Niçin bunu yapıyorlar anlamıyorum.
           dr.rock
           Benden ötürü
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.