Kadınlarla İlgili İpuçları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Asla söylemek istediğini söylemeyip. Onu anlayabileceğin şekilde bir şey söyleyip ama bunu bariz şekilde yaparsa kendini kötü utanan düşük hissedeceği için, kolay anlaşılır şekilde söylemeyip tamamen normal şekilde bir cümle bulup onu söyleyip sonra o söylemden bir şeyler anlamanı bekleyip anlamayınca kızan içten içe veya bu bir şey yapmıyor diye vazgeçen daha başka uğraş göstermeyen dişi insan. Örnek: Bir yerde karşılaştınız, adres lazım. Adresi size verdi sonra yanyana yürürken bende burada oturuyorum dedi evini gösterdi sonra sustu. 3 ile 5 anlama kadae geliyor aq. • Gayet normal random bir konuşma çok önemli bişe değil iki diyaloga girince öyle dedi. Eğer telefonunu istersen bi yardımcı olduk hemen sarkıyor diye düşünecek tepki yiyeceksin kötü olacak. • Oturduğu yeri gösterdiki ben buralardayım belki bir daha görüşürüz anlamına getirdi. Bak buralarda dolanırsan beni görebilirsin diyor. • Oturduğu yeri gösterdi kendisiyle ilgilenmeni istiyor o da görüşmek istiyor muhabbet devam etsin diye dedi bu bir adımdı telefonunu almanı bekliyor o ipucuydu kendi görevini yaptı başkada bişe yapmaz seni bekliyor. • Konuşurken öyle bi ara rahatladı söyledi o yüzden adresi biliyorum bende şurdayım bağlamında dedi ama sonra ne yapıyorum ben lan dedi o da garipsedi onu dedi ama sonrasını kesti muhabbeti kesip ilerlemek istedi. ?!? Bu hesabı o an yapmak mümkün değil biz düz konuşuruz aq. A deyip B yi kastedip C olmasını istedigini sen anla diye beklemek nedir? Neden işi bu kdr zorlaştırıyorsunuz? Yaklaşik bir ay sonra anlaşilan kız ipucu. İyice düşündükten sonra. Yaklaşık 3 sene sonra anlaşilan kız ipucu bir yerde bir şey görüp bir şey okuyup o zaman anlamak. Ohaaa lan banada böyle olmuştu o yüzden mi bunu yapmış? Vay beee fln demek. Ne anlamı var aq? Mesele sonuç değil mi? Eğer sende bişeyler olmasini istiyorsan neden boyle hep hiçbişe yapmadan tamamen ögrenilmiş çok güzel durayım prenses olayım kontrollu olsun her hareketim bu kdr kasıp sonra çocuk anlamayınca baktın ki işe yaramıyor neden daha sade olmuyorsunuz? Önemli olan amaç son değil mi? Gittk çocuk bi yere varamadiniz. Efendi çok prenses durman ne boka yaradı aq? Her şey degişiyor yavaş yavaş eski işe yaramayan şeyleri bırakıp daha faydalısına geçiyoruz. Kadınlarda bu halleri bırakmayı düşünüp 2022 ve sonrasında daha "normal-anlaşılır" olmayı planlıyor mu? Bunun için uğraşıyor mu? Sorularım bu kdr. Neden senin veya sizin türünüz üzerinde master yapmamızı bekliyorsunuz. Sonra bunla çok ilgilenen yapan erkeğide beğenmiyorsunuz çapkin bişe kızlarla çok şey diye. Az adam olsun sade basit normal erkek olsum ben oyle severim falan? Yine olmadı... Basit erkeğiz işte anlamıyoruz 5 anlama gelen ipuçlarını ozmn bunu yapıp durma ? Az daha başka olsun iletişim ? Bunu neden bırakmıyor kadınlar. Bu bir eleme sistemimidir. Yoksa kendileride utanıyor cekiniyor panik yapıyor onlarında heyecanı buna mı sebep oluyor. Bizim heyecanimz msle ne diyecegimizi bilemeyiz salakça şeyler deriz misal.
    eliff04
    Ne yani siz erkekler sadece aklınızdan geçeni mi söylüyorsunuz?
     eliff04
     Aslında bunu kasıtlı olarak yapmıyoruz. Normal halimiz en ufak bi anormallik göremiyorum hatta anlaşılmayacak birşey de göremiyorum
      me_out_bye
      Kızlar kadınlae güzel bulunmaktan hoşlanır. Her insan hoşlanır bu bir neşe yayma moral verme şeysidir. Bir kıza güzelsin çok güzelsin bugün yine güzel olmuşsun diyorsun. Teşekkür ediyor. Ah hoşuna gitti galiba diyorsun ben arada bunu yapayım. Olası olasılıklar; 5ye yakın yine. •Hoşuna gidiyor. •Hoşuna gidiyor ama bunu göstermek istemiyor gitmiyormuş normal bişeymiş gibi davranması geliyor içinden. • Rahatsız olmaya başlıyor güzelsem guzelim sanane amk bu galiba bana takılacak heralde diye duşunuyor ama normal davraniyoe kibarlik olsun diye. • Sapık heralde diyor korkuyor ama durumu idare etmek icin nirmal davranip teşekkur edip geciyor başka konuşmak istemiyor böylece belaya girmeyecek. • Hosuna gidiyor ama utaniyor teşekkurden başka konuşamiyor biri ona oyle guzelsin fln deyip oyle bakinca heyecan yapiyor istemeden oluyo yani bizde oldugu gibi kacmalar heyecan ve bu normal masum temiz insan davranişi. • Hoşuna gidiyor ama bilerek tersliyor sürekli yapma diye seninle ilgilenmiyor ilgilendigini duşunme daha fazla yol acmayayik diye cins davraniyor sen guzel bişe dedikten sonra. Anasinin .mi 😅 1 seneye çözeriz bütün bu ihtimalleri eleyip dogru olana ulasmak icin. Cunku hakkindada konuşamiyorsun konusmuyor. Kendin bulcan kendin bulcaksan belkide hic bulamaya imkansiz dogru sonuca varmak 🤦🏻‍♂️ Şansın varsa sadece 1 anı 1 meseleyi bi kaç ayda çözer anlar artik ona gore davranirsin ve bu sadece 1 an. Daha bundan bir suru olacak eğer iletisiminiz devam ederse 🤔😐 Lol. - Bütün bu aşama yerine, bak çok basit; Hoşlanıyorsun bunu duymaktan? (Teşekkür ederim, beğenmene sevindim) Pozitif Hoşlanmıyorsun( Teşekkür ederim ama rahatsız oluyorum bana bir daha bunu yapma/söyleme (opsiyonel lütfen eklersin sonuna kırmadan iyice kibarda yine belli etmiş olursin) Negatif. Bitti gitti. Anlaşılmayacak bişe kaldı mı? Çok basit. Anlasın diye uğraşmak yerine kendini belli etmek ona anlamasa bile anlatmak. ✅ Teşekkür ederim deyip normal güzel durursan her zamanki gibi. Bunun ucu 5 farklı anlama çıkar aq. - Ben burada oturuyorum * Anlamadık işte aq. Anlamıyoruz ? Madem anlamadık. Belli görüyon anlamıyor. Acaba anlamadığimızıda siz mi anlamiyorsunuz ? 😂😂😂😂 Sizin için normalmişya bu şimdi belki anlamazsın ? 😄 Ama sanmam goruyon ne yaptigimizi ne dedigimizi anliyorsundur halimizi. O zmn ikinci ipucuna geç aq niye bişe yapmiyonuz ? Sen nerede oturuyorsun de ? Bişe yap bunu de misal. Bak o zmn 5 anlami var bizde hee diyek hiç olmazsa 5den 3ünü eleyelim 2 seçenek arasında kalip onunla bir tahmin yurutelim bise yapalim. %50 %50 olsun bari şans ? 😅 Niye böyle olmak zorundaki Yorulduk la yorulduk. ☹ Help.
       tsukyomi
       Bu ipuçlarla bir yere varamazsınız, zira her kadın farklı, her erkek farklıdır. Kimisi karışık sinyaller verirken kimisi direkt konuşur. Ama direkt konuşmak nedense bazı erkekler tarafından hafiflik veya kolaylık olarak algılanır. Bu yüzden naif, yanlış anlaşılmaktan korkan kadınlar direkt konuşmak yerine karışık sinyalleri tercih eder. Tabi beyin yoksunu, işin bokunu çıkaran prenses tayfayı tenzih ediyorum, onlara hiç bulaşmayın azalarak bitsinler. Açıkçası direkt g.te g.t demeyi, sormaktansa söylemeyi tercih ediyorum, karşımdaki erkeğin beni hafif olarak yaftalayacak kadar beyni yoksa o benim problemim değil. Hayat kısa, yapmayın şunları.
        archie
        bu kadar genel geçer bakmak saçma insanlar kar tanesi gibi sadece uzaktan aynılar
         kalpci
         Ah benim çömez kardeşim, kızlar cinsellikte ip ucu kullanmaz, seninle birlikte olmak istiyorsa olur, senden çok daha cesurca “açık” konuşur. Çünkü cinsellik kızların en özel noktasıdır. Buna karar vermişse zaten gemileri yakmıştır ve artık kaybedecek bir şeyi yoktur. Böyle hisseden kadın ya da erkek hiç bir insan bilmeceye gerek duymaz. Eğer bir şeyleri ima ettiğini hissediyorsan aslen henüz hazır değildir. E peki abi ima edenlerle tecrübelerim var ama?! Maalesef onların hepsi gönülsüz sevişmelerdi. Günü geldiğinde şöyle olacak; MOB: oh ah oh Kız: Mucuk şlop şlap MOB: HAAAAA ANLADIIIM Farkı Fark edeceksin
          mhmtkba
          Noldu lan kızla anlaşamadın da sinirini bizden mi çıkarıyon 😂
           catherine-earnshaw
           Emin ol kadınlar bu kadar psikanaliz yapmamıştır erkekler için. Vay canına. Freud mezarından hortlayacak birazdan.
            philadelphia
            Bu yazının hepsini okuyan her zorluğun üstesinden gelir Nisa:53
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.