Kadınların Vücutlarını Teşhir Etme Sebepleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cimilli
   Şu an kahvaltıdayım, beşiktaş'ta malum yerlerde. Ulan sabahın köründe her yer meme, göt ve göbek ya. Ne bu teşhircilik sevdası anlamıyorum. Çoğu kadın artık kendini pazarlamak için yapıyor bunu farkındayım da artık kusacağım vallahi. Hiç aklıyla gündeme gelen var mı? Varsa yoksa göt ve memeyle gündeme geliyorlar hep. Aralarında 4-5 kişi hariç kadınlarda şu başarıyı sağladı diyebildiğiniz var mı? Bizim sektörde bile var, karı yazılım namına bir bok bilmiyor ama attığı her tweet sırf memesini gösteriyor diye instagram 100 like alıyor. İğrenç.
    uzgunsaripapatya_
    bakma amk sen bak diye yapmıyorlar
     mrsnl33
     Çöp adam, çöp başlık
      sairsel
      Hava sıcak ve insanlar rahat giyinebilir illa bunun altında başka şeyler aramaya gerek yok
       detokssuyu
       Az önce yaşadım ben bunu ya danışanı olduğum güzellik salonunun patroniçesi merkezin hesabında resmen kendini teşhir etmiş. Bikinili fotoğraflarını paylaşmış. Kendi hesabından paylaşmasında hiçbir beis yok ama merkezinde hesabında bunu yapmasına anlam veremedim ben.
        peripedia
        Öyle rahat hissediyor olamaz mı peki? Bir de bunu düşünseniz keşke. Kendini yakıştırıyor, öyle mutlu hissediyor olamaz mı?
         serpillkrsn
         dünyada o kadar sorun varken tek sorun bizim vücudumuz mu cidden? hadi herşey çözüldü yine sorun edilemez bu mesele. sanane kardeşim biz siz bakın diye giymiyoruz. Bu sıcak havada ne giyelim uzun kollu tişört altına kalın kumaş pantalon mu? bir si*tir olup gidin ya. madem biz göstermek için giyiyoruz o zaman sende nefsine sahip çık bakma gözlerinle dik dik.
          tsukyomi
          İyice çöpe döndü şurası, dünden beri kadınların kıyafetlerine karışmalar, her erkek aldatırlar vs. Hayırdır size? Kansız çocuğu musunuz yoksa beyin yoksunluğundan mı muzdaripsiniz? Bu yüzden konuşmak temel hak olmamalı işte, aklı yok fikri var olanlar car car konuşmamalı. Bırakın kendi zehirlerini içlerine akıtsınlar. Edit: Başlık kimin?
           silivri
           Yazı yazmayı bilmiyorsun. Her gün başlık açıyorsun. Üstelik göt ve meme de göstermiyorsun. Parazit gibi bir şeysin.
            kafadanhekli
            Allahü teâlâ nın kesin emirleri var. Kadınlar ziynetlerini vücutlarını gizlesinler ve saçlarını da örtsünler buyuruyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.