Kadınların Temizlik Anlayışı vs Erkeklerin Temizlik Anlayışı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   tucco
   Biz erkeklerin kişisel bakım ürünü olarak bir şampuanı bir de deodorantı olur o kadar. Kadınların kişisel bakım ürünleri çok teferruatlı. Muhtemelen her biri farklı bir işe yarayan 3-5 tane şampuan, yüz, ayak, kafa, vücut için ayrı havlu, yüz yıkama jelleri (ki biz sadece suyla yıkıyoruz yüzümüzü), nemlendirici kremler falan neler neler. Kim bilir daha benim bilmediğim neler vardır. Bazen düşünüyorum biz başka bir hayvandan mı evrildik nereden geldik biz? Buna rağmen diyorlar ki siz erkeklerin cildi çok temiz bizimki neden öyle değil. Çok haklı bir sitem bence.
    ahmetsakar
    sevgilim evime parça parça eşyalarını getirmeye başlamıştı. banyoda benim bi tane şampuanım, lavaboda diş fırçam macunum vardı. bi tane parfüm deodorant. kız arkadaşım bi geldi sığdıramadık. ne olduğunu neye yaradığını bilmediğim onlarca şey. biz gerçekten düz yaratıklarız ya anlamıyoruz anlayamayız.
     patiklipengui
     erkeklerin tek temiz olduğu yer arabaları.
      zimbo
      Yalnız yaşayan erkekler emin olun kadınlardan daha temiz oluyorlar...
       buse01
       Erkeklerin temizlik anlayışı kadınlara göre düşük düzeydedir.
        rarero
        Özelde istisnaları olsa da genele bakıldığında haklı bir serzeniş.
         zeynebio
         Çünkü biz kadınız elbette daha bakımlı olacağız. Ama sizlerde bari bir ter kokma probleminizi çözün ya.
          moonlight3rd
          Saçma bir genelleme. 2 çeşit yüz temizleme jelim var, 2 çeşit duş jelim, 1 şampuan bir krem, yüz maskesi için kil ve petrol ürünü sentetik bir maskeyi ayrı ayrı kullanıyorum, traş makinem, envai çeşit metal bakım malzemem, lazer cihazım, 2 farklı tarak, ve dişler için de elektronik fırça ile gerçek aktif kömürlü bir macun kullanıyorum ayrıca beyazlatma jeli ve daima ip kullanırım. Evi 2 günde bir temizleyip, haftada bir de detaya girerim, halılar ayda bir temizliğe gider, bulaşık asla yoktur vs. vs. Kısaca temizlik olayı insanın kendisine duyduğu saygıdan gelir. Saygılar.
           pillowtalk
           Çoraplarını koklayarak temiz olup olmadığını anlayan varlıklarla karşılaştırılmasak çok mutlu olurum :d
            mertiniz
            Ay bence bu konunun cinsiyetle bir alakası yok. Ben çok titiz bir erkeğimdir, benden kat kat pis kadın arkadaşlarım da erkek arkadaşlarım da var. Aynı şekilde benden kat kat titiz kadın da erkek de arkadaşlarım da var
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.