Kadınların Regl Ağrısını Bahane Ettiği Durumlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ozymandiase
   Bi flörtüm var. Bir haftadır her şey yolunda. Bugün bir sinirler bi terslemeler. Dedim ne oldu bi sorun mu var yani bir şey mi yaptım? Böyle deyince bi kendine geldi kusura bakma regl olunca biraz agresif oluyorum falan dedi. Tamam da yani bunu önceden belirt amk ben nerden bileyim ki ayrıca böyle bahane de olmaz. Tersleyeceksen konuşma.
    absurdizm
    erkek olduğun için hiç regl olmadın o yüzden bunu bilemezsin. rahatsız oluyorsan s.g milletin hormonlarına laf atma. BARI INSANLARIN HORMONLARINA KARIŞMAYIN AQ
     patronicee
     Regl aslında başlamadan önce kadınlara cinsel istek yükler. Sancı var mı? Evet, fazlasıyla. Regl nedir? Yumurtalıkların yeter artık fantezi yaptın sürttün dürttün, biraz da beni düşün ve döllenip çoluğa çocuğa karış demesidir. Baktı ki döllenme falan yok olmuyor e ozaman vücuda birikmiş toksit kanları ağlaya ağlaya dışarı atıyor. İşeme duygusunu göz önüne alırsak eğer bu da reglle aynı şey. Mesaneyi fulleyip bir anda boşaltınca hissedilen o rahatlama, stres ve sancıyla eşdeğer. Kasların gevşeyip sancı içinde kan kusması durumu.
      tsukyomi
      Tez Tarlusal verelim abimize. Normalde regl döneminde agresifleşmem, duygusallaşmam, sadece ağrı canımı çok sıkar, önce acile sonra işe giderim. 3 gün sürer zaten. Ama Tarlusal (regl söktürücü, namıdiğer hormon bombası) beni mahvetti. Beşinci günündeyim, çok saçma şeylere gözlerim doluyor, iki dakika sonra hafif bir agresiflik geliyor, sonra hiç olmamış gibi gidiyor. Baş dönmesi, halsizlik ve karın ağrıları da ek paket olarak yüklendi. Hani hep "hormonlarımız böyle kızım, irkeklik böyle bir şiy" diyorsunuz ya, hah işte o hormonların laciverti bizde de var. Şımarıklık yapalım derken beyninizi kenara bırakmayın.
       sharinnegan
       Ben kız arkadaşımın regl dönemini takip ediyorum, görüşme sıklığımızı bu dönemde azaltıyorum. Ağrı acıdan kötüdür, lakin kimsenin sinir stresini çekemem, çektirmediğim gibi.
        abdes_terligi
        regl olunca üreme organının iç duvarları soyuluyor kanla birlikte dışarı atılıyor, ve hormon seviyeleri alt üst oluyor, bırak da biraz psikolojimiz bozulsun aq sen de her ay 1 hafta boyunca götünden kanasan mutsuz olurdun.
         patavatszmelek
         Biraz nazı kime geçiyorsa ona sinirleniyor durumu da olabilir aslında. Sonuçta iş yerinde patronuna regliyim, sinirliyim diyemiyorsun. Ancak azcık katlanıverin canım sizde. Düşünün neredeyse her ay regl oluyoruz, hormonlar coşuyor ve ağrılar, sancılar çok can yakıcı olabiliyor.
          sihirbaz
          cok yanlis yere girmisim ben yaa😂ama yorumlari okudukca meraktan cikamadim buradan cok gecmis olsun hanimlar size saygilar 😂
           rarero
           Çok merak ediyorsan bi simülasyon dene bakalım bahane mi gerçekten..?
            johhny_sins
            Yanlarına yanaştırmıyorlar halbuki öpsem geçer
             ozge-uzun10
             Bahane etmiyom gerçekten çok ağrım oluyo
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.