Kadınların Regl Ağrısını Bahane Ettiği Durumlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ozymandiase
   Bi flörtüm var. Bir haftadır her şey yolunda. Bugün bir sinirler bi terslemeler. Dedim ne oldu bi sorun mu var yani bir şey mi yaptım? Böyle deyince bi kendine geldi kusura bakma regl olunca biraz agresif oluyorum falan dedi. Tamam da yani bunu önceden belirt amk ben nerden bileyim ki ayrıca böyle bahane de olmaz. Tersleyeceksen konuşma.
    absurdizm
    erkek olduğun için hiç regl olmadın o yüzden bunu bilemezsin. rahatsız oluyorsan s.g milletin hormonlarına laf atma. BARI INSANLARIN HORMONLARINA KARIŞMAYIN AQ
     silmarillion
     O işler öyle olmuyor:) ilk manitan galiba, kadınların genelde ruh hali regl olunca değişir reyis:)
      eski_bi_tanidik
      Ben çok sinirli oluyorum ama öncesinde mi sonrasında mi sırasında mi belli olmuyo
       patronicee
       Regl aslında başlamadan önce kadınlara cinsel istek yükler. Sancı var mı? Evet, fazlasıyla. Regl nedir? Yumurtalıkların yeter artık fantezi yaptın sürttün dürttün, biraz da beni düşün ve döllenip çoluğa çocuğa karış demesidir. Baktı ki döllenme falan yok olmuyor e ozaman vücuda birikmiş toksit kanları ağlaya ağlaya dışarı atıyor. İşeme duygusunu göz önüne alırsak eğer bu da reglle aynı şey. Mesaneyi fulleyip bir anda boşaltınca hissedilen o rahatlama, stres ve sancıyla eşdeğer. Kasların gevşeyip sancı içinde kan kusması durumu.
        tsukyomi
        Tez Tarlusal verelim abimize. Normalde regl döneminde agresifleşmem, duygusallaşmam, sadece ağrı canımı çok sıkar, önce acile sonra işe giderim. 3 gün sürer zaten. Ama Tarlusal (regl söktürücü, namıdiğer hormon bombası) beni mahvetti. Beşinci günündeyim, çok saçma şeylere gözlerim doluyor, iki dakika sonra hafif bir agresiflik geliyor, sonra hiç olmamış gibi gidiyor. Baş dönmesi, halsizlik ve karın ağrıları da ek paket olarak yüklendi. Hani hep "hormonlarımız böyle kızım, irkeklik böyle bir şiy" diyorsunuz ya, hah işte o hormonların laciverti bizde de var. Şımarıklık yapalım derken beyninizi kenara bırakmayın.
         farkedmez
         Demek ki biz erkeklerde böyle bir şey olsa herkes birbirine savaşar açar.
          abdes_terligi
          regl olunca üreme organının iç duvarları soyuluyor kanla birlikte dışarı atılıyor, ve hormon seviyeleri alt üst oluyor, bırak da biraz psikolojimiz bozulsun aq sen de her ay 1 hafta boyunca götünden kanasan mutsuz olurdun.
           gossipdio
           Ben genelde iş yapmamak için bahane ediyorum oysa ki hiç alakası yok skdkfk
            sihirbaz
            cok yanlis yere girmisim ben yaa😂ama yorumlari okudukca meraktan cikamadim buradan cok gecmis olsun hanimlar size saygilar 😂
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.