Kadınların Playboy Sevdası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   Playboy dediğimiz varlıklar. Hayatı deli dolu yaşayan, çok eşlilik özelliği barındıran ve bu tam onaylanmamış olsa da zengin olan kişilerdir. Bu kadar fazla kadınları üzmelerine rağmen de talipleri asla azalmayan bir türdür. Zengin olanlarına belki adam olur parası var diye yaklaşıyor olabilirler, ama bence bu da olmamalı. Playboy adı üstünde çok eşli ve kimseyi takmayan sadece hayatta keyfine bakan tayfa. Aile zoruyla evlenirse evlenirler o da boynuzlarla dolu bir ilişki olur bence. Buna rağmen talipleri hala oluyor ya aklım almıyor. Talipleri olmasını da şu şekilde sıralıyorum : Ün ve para sevdası, gerçekten adam olacağına olan mantıklı bulmadığım inanış. Gerçekten kadın olarak ciddi ilişki istemeyip sadece eğlenmek isteyenlerin tercihi olabilir.Adamın bin tane olayı var ama belki benle olur diye inanıyorsanız sizi üzerler hanımlar.
    kafatamircisi
    Aynı zamanda blowjob alanında master yapmış kadınlardır 😂😂
     cinayetvaraga
     Herkesin var bir şeylere ilgisi var. tercihler farklı. ne yapalım yani. hayat beni playboy yapmak istedi de ben mi olmadım?
      tsukyomi
      Bazıları mazoşist işte. Mazoşizminizi başka alanda kullanın kezbanlar, bu yaptığınız aptallık olarak tezahür ediyor biz kadınlarda.
       trueliving
       bence playboydan cok lüks içinde yaşama sevdası hatta bu adam evli sanırım eşinin de hoşuna gidiyormuş bu tarz ilşki herkes değişik gerçekten ne diyim şimdi 🤷‍♀️ para olunca insanlar şaşırıyorlar napıcaklarını
        mrlawyerkk
        Playboyların iyi kötü bir parası oluyor kadın arkadaşları da bu cezbediyor sanırım. Yani her şeyin başı para.
         sedefartuny
         Salaklık mı sanki biraz. Şahsen ben playboy bir adamla hiçbir şekilde birlikte olmak istemem adı üstünde playboy ya.
          arnavut19
          Örneğin şu tipe parası olmasa hiçbir kadın bakmaz, para para para...
           detokssuyu
           Hangi kadın böyle birinden hoşlanır ya. Etrafında olmaktan da kimsenin zevk alacağını sanmıyorum. Belki minik bir çıkar ilişkisidir belki de minik değildir.
            marvelhulk
            yani kadınlard para görünce napıcaklarını şaşırıyor demek ki, yazık parayı seven kadınlar bunlar
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.