Kadınların Mastürbasyona Verdikleri Diğer İsimler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dr.rock
   Erkeklerde o mevzuya, Şirinlemek Yunusu tokatlamak Kamışın suyunu sıkmak Özdokunum Boğazlamak gibi şirin bir o kadarda iğrenç isimlendirmeler mevcut kadınlarda böyle bir nickleme var mı?
    busrawashere
    mastürbasyon=iyy ben yapmam ki *diğer adı
     mervenizz_
     Peki bu başlığın erkek birisinin açması?
      meyvesebze
      Yine beyni yerine baska yerleriyle baslik acmis...Bi insanin hicmi normal muhabbeti olmaz...Acinasi bi durum
       utumasasiilekayanadam
       Ekseriyetle birileri seni de silksin artık Dr.
        buse01
        Mast derler
         ozlmli
         Konu başlığın dışına çıkmış madem bende bu doğrultuda yorum yapayım. Doktora neden yükleniliyor ya da adamcağızın beynine laf ediliyor anlamadım doğrusu. La adam doktor doktor nasıl beyinini kullanmıyor olabilir. Üstelik mastürbasyon, seks, sevişmek ve genel adıyla cinsellik çok normal. Ha belki rahatlıkla konuşulmasından hoşlanmıyor olabilirsiniz. Lakin bizde iki çay söyleyip oturup seks üzerine derinlemesine konuşmuyoruz ya. Burası eğlenceden de önce sorumluluğumuzun olduğu bir platform ve her konuyu konuşarak işimizi yapıyoruz :) En azından ben böyleyim sizi bilemedim gençler. Doktora sahip çıkalım hahah :)
          eefenizz_
          Vallaha kadınlar ne isim veriyo bilmiyorum ama biz kendi mastürbasyonumuza "ayŞeyi sikmek" diyoz sjdjdjd (anladınız mı? Fjfjfjdjd)
           dr.rock
           Birkeş daha gördük ki kadınlar çok eğlencesiz varlıklar
            pazartesi
            kamyon devirmek ve kendini okşamak. cinsel ihtiyacı olan kadınlar rezil ve orospu olarak addedildiği için mastürbasyon vs deyince abboovv hiç yapmam ıyk diyorlar. lan kendini sevmenin başka çeşidi ayı. provada mastürbasyon kelimesini kullandım diye kendini aşma diyen tiyatro yönetmenimiz vardı. kelimeyi bile tü kaka algılıyorlar halbuki ne var ki? normal bir şey. toplum içinde yapılmadığı sürece.
             necla-kaplan1
             kadınlar pek yapmaz ki
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.