Kadınların Kıyafetine Göre Tecavüzü Normalleştiren ve Hakimin Bile Taciz Edeceğini Söyleyen Twicht Yayıncısı "cembaaba"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Bu dio bu şahıs hakkında suç duyurusudur. Böyle bir mahluk tarafından kadınlar aşağılanıyor. Kılık kıyafet üzerinden iğrençliğini yayarak kadınların "halk malı" olduğunu söylüyor. Twitch'te yayın yapan cembabaa isimli bu şahısın söylediklerinin hepsi suç niteliğindedir. Açık giyinen bir kadın tacize uğrarsa hakim de onu elleyebilirmiş onun söylediğine göre. Umarım hakim karşısında da aynı şeyleri söylersin. 4 tane daha video var.
   https://twitter.com/gg_bavarian/status/1420016226143768586
   https://twitter.com/gg_bavarian/status/1420016226143768586
   https://twitter.com/gg_bavarian/status/1420016872754401288
   https://twitter.com/gg_bavarian/status/1420016872754401288
   twitch kanalı da
   https://www.twitch.tv/cembaaba
   bu
    sedefartuny
    İğrençsiniz ya. Şu cümle ağzından çıktıktan sonra bile bu iğrençliği görmen lazımdı. Ben ne yapıyorum diye kendini sorgulaman lazımdı bu kadar mı aptalsınız.
     voila
     Tipinden belli değil mi nasıl bir amk barzosu olduğu. Bu sapık yobazların ağzından Allah asla eksik olmaz, tecavüzü Allah allah diye diye meşrulaştırmaya çalışan habeş maymunu türünün tipik bir örneği. Bir de kadın bedenine "hediye" diyorlar ya ağır tilt oluyorum amk. Gel bir de kurdele tak yavşak orospu seni.
      cinayetvaraga
      3 gündür iç açıcı bir başlık açılmadı. sağımız solumuz şerefsiz dolu.
       mevsimlerdensnbahar61
       Kendini konuşurken duymuyor mu acaba inanılır gibi değil çünkü, bir de dini karıştırıyor işin içine hangi kitapta yazıyor söylemleri. Bir çocuğa bir hayvana vs kapalı bir kadına da tecavüz ediliyor bu ülkede pis ve aşağılık nefsimize sahip çıkamıyoruz demiyor da bu ve bunun gibiler, gelmiş abuk abuk konuşuyor. İşte bu ve bunun gibiler böyle konuştukça ve yanlıları oldukça vay ki ne vay
        moon_night
        of bu orospu evlatları niye bitmiyor ya
         eski_bi_tanidik
         Şuna bak piiiç. Senin ananı eşek sudan gelinceye kadar tecavüz etsinler de görelim kadinlar ülkenin mali miymis en iyi bu sekilde akıllandırılir bunlar.
          me_out_bye
          Bir başka suratı olupta (yayıncı olmaya uygun olmuş işte) ama başka vasfı olmayan ne konuştuğunu bilmeyen doğru düzgün bir şeyler konuşamayan insan örneği.
           detokssuyu
           Kadın olmak zaten zorken nasıl daha da zorlaştırırım bunların sinirlerini nasıl bozarım diye düşünüyor bunlar herhalde. Bezdik. Artık size laf anlatmaktan yorulduk biz.
            avialw
            kıyafete göre normalleştirmek... peki madem öyle kapalılar neden tecavüze uğruyor? sonuçta onlar kapalı, kıyafetleri açık değil. aynen amına koyayım. bazı sözde "erkekler" sadece kendilerini tatmin etmek için her siki yaparlar. bunun kıyafet ile ilgisi yok, sizin psikolojiniz yerinde değil ise suçu tecavüze uğrayan insanlara atamazsınız. herkes istediği kıyafeti giyer buna da karışma hakkınız yoktur ve böyle bir durumda susmamalısınız, kendinizden utanmamalısınız. asıl utanması gereken kişiler sözde erkek olan ama aslında sadece kendilerini tatmin etmek için uğraşan varlıklardır.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.