55
28.10.2020
Kadınların, Kadınları Sinir Eden Özellikleri
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   raselika
   Kadınlar olarak elbette birbirimize psikolojik şiddet uygulamaktan kaçınmalıyız. Yermemeliyiz ve kırıcı eleştirilerde bulunmamalıyız. Ancak bunun bilincinde olmayan pek çok kadın garip garip davranışlarda bulunuyor, garip garip ruh hallerine giriyor. Üstelik bunu hemcinsini aşağılamak için yapıyor. Kıskandırmaya çalışmalar, arkadan iş çevirmeler vs. vs. Gerçekten ben bu duruma sinir oluyorum artık. Sevmiyorsan sevmiyorsundur. Muhatap olma. Onun hakkında düşünme. Hemcinsini aşağılamak sana herhangi bir fayda getirmeyecek artık anla bir şunu.
    palmiye
    Başarılı olmak kadın erkek demeden karşıyı sinir eder.
     tachycardia
     Yapmacıklık. Sanki çok iyi anlaşıyormuşuz, aramızdan su sızmıyormuş gibi davranarak ağzımdan laf almaya çalışması. Bilmiyorum sanki "akşam yemekte şunu şunu yedim" kadar gereksiz bir detayı söylediğimde bile gidip öteceğini. Ne olduğunu belli et bari seviyorsan seviyorsundur sevmiyorsan sevmiyorsundur. Yalandan yüze gülüp sonra gidip çekiştirince eline ne geçiyor ki, gel güzel güzel anlaşalım işte sahtelik olmadan.
      nobodyy1
      "aaaa..gız duydun mu esma saçını boyamışşş.. hem de sarı... " yaw niye her b.kun arkasından konuşuyorsunuz? Hem de en yakınlarınızın arkasından. insanın yüzüne söylesenize..
       me_out_bye
       Yazılanlar doğru. Kendini herkesten korumalısın. Toz pembe hayat düşlerini bırakıp ne kadar erken gerçekliği görürseniz. Bu sizin için o kdr iyi olacaktır. Dışarısı bir vahşi hayat. Sende hayatta kalmaya çalışacaksın. Buna benzet hayatı ve bunu unutma. Yaşadığımız ortam bir anda müthiş derecede gelişip herkes iyi anlayışlı düşünceli birbirine nazik oluncaya dek. Bana sorarsan bir 200 sene bekleme bunu şu anki coğrafyamızda. -- Buna göre yaşa. Sağlam dur. Koru kendini. Ama aynı zamanda da eğlen tabii ki yine. Eğlenmeden hayat geçmez. 🙂✌🏻. Hem fiziksel hem ruhsal duygusal hertürlü korunmalısın. Yoksa zarar verirler. "Vahşi yaban hayat" Unutma. Kim kimin ayağıni kaydırırsa, kimden çıkar sağlarsa. Gerçeklik bu maalesef. Kötülük her yerde. Masal anlatmaya maval okumaya gerek yok. Bu da bir kötülüktür bir çeşit.
        benita
        Çekememezlik, abi aynı takımdayız bu fesatlık niye
         littlejohn
         birinin diğerinden daha alımlı ve şık giyinmesi
          mevsimlerdensnbahar61
          Bilmiyorum, konuya hakim değilim
           sairsel
           Bu başlığı okuyan dio erkekleri 😁
            precipiece
            Salak bir kadına tahammül edemiyorum cidden hiç ama hiç,ve kendini teşhir edenlerde bana itici geliyor.
             eski_bi_tanidik
             Aralarından vuru gittikten sonra hemmen konuşmaya başlamaları 😂😂 Gerisini sen açıklamışsın zaten dhddj
              muzlu-pasta
              Kızlar eğer bana zengin koca muhabbeti yaparsanız ananıza çay doldurmam ciddiyim bir kadın kendi ayaklarının üstühde duramıyorsa hiçtir
               visnelikapkek
               Net dedikodu. Öylesine söylediğiniz bir laf başınıza bela olabiliyor tecrübe ile sabit
                yusufoloji
                bir kadının sevdiği erkeği başka bir kadının sevmesi diğer kadını çok sinir eder
                 yusufoloji
                 bir kadının güçsüz olması başka bir kadını çok sinir eder
                  cinayetvaraga
                  Hadi siz anlatın biz dinleyelim.
                   karolunita
                   ağzına yaya yaya konuşuyolar ya böyle ''ay buseee duydun muu bla blanın eski sevgilisi nisayla çıkıyomuuuuuşşşşşşş'' gibi ağzını yırtasım geliyo
                   /
                   0

                   Tarihe Göre

                   İçerik bulunamadı.