Kadınların, Kadınları Sinir Eden Özellikleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Kadınlar olarak elbette birbirimize psikolojik şiddet uygulamaktan kaçınmalıyız. Yermemeliyiz ve kırıcı eleştirilerde bulunmamalıyız. Ancak bunun bilincinde olmayan pek çok kadın garip garip davranışlarda bulunuyor, garip garip ruh hallerine giriyor. Üstelik bunu hemcinsini aşağılamak için yapıyor. Kıskandırmaya çalışmalar, arkadan iş çevirmeler vs. vs. Gerçekten ben bu duruma sinir oluyorum artık. Sevmiyorsan sevmiyorsundur. Muhatap olma. Onun hakkında düşünme. Hemcinsini aşağılamak sana herhangi bir fayda getirmeyecek artık anla bir şunu.
    mevsimlerdensnbahar61
    Bilmiyorum, konuya hakim değilim
     littlejohn
     birinin diğerinden daha alımlı ve şık giyinmesi
      cinayetvaraga
      Hadi siz anlatın biz dinleyelim.
       benita
       Çekememezlik, abi aynı takımdayız bu fesatlık niye
        nobodyy1
        "aaaa..gız duydun mu esma saçını boyamışşş.. hem de sarı... " yaw niye her b.kun arkasından konuşuyorsunuz? Hem de en yakınlarınızın arkasından. insanın yüzüne söylesenize..
         yusufoloji
         bir kadının güçsüz olması başka bir kadını çok sinir eder
          me_out_bye
          Yazılanlar doğru. Kendini herkesten korumalısın. Toz pembe hayat düşlerini bırakıp ne kadar erken gerçekliği görürseniz. Bu sizin için o kdr iyi olacaktır. Dışarısı bir vahşi hayat. Sende hayatta kalmaya çalışacaksın. Buna benzet hayatı ve bunu unutma. Yaşadığımız ortam bir anda müthiş derecede gelişip herkes iyi anlayışlı düşünceli birbirine nazik oluncaya dek. Bana sorarsan bir 200 sene bekleme bunu şu anki coğrafyamızda. -- Buna göre yaşa. Sağlam dur. Koru kendini. Ama aynı zamanda da eğlen tabii ki yine. Eğlenmeden hayat geçmez. 🙂✌🏻. Hem fiziksel hem ruhsal duygusal hertürlü korunmalısın. Yoksa zarar verirler. "Vahşi yaban hayat" Unutma. Kim kimin ayağıni kaydırırsa, kimden çıkar sağlarsa. Gerçeklik bu maalesef. Kötülük her yerde. Masal anlatmaya maval okumaya gerek yok. Bu da bir kötülüktür bir çeşit.
           yusufoloji
           bir kadının sevdiği erkeği başka bir kadının sevmesi diğer kadını çok sinir eder
            palmiye
            Başarılı olmak kadın erkek demeden karşıyı sinir eder.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.