Kadınların, Kadınları Sinir Eden Özellikleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Kadınlar olarak elbette birbirimize psikolojik şiddet uygulamaktan kaçınmalıyız. Yermemeliyiz ve kırıcı eleştirilerde bulunmamalıyız. Ancak bunun bilincinde olmayan pek çok kadın garip garip davranışlarda bulunuyor, garip garip ruh hallerine giriyor. Üstelik bunu hemcinsini aşağılamak için yapıyor. Kıskandırmaya çalışmalar, arkadan iş çevirmeler vs. vs. Gerçekten ben bu duruma sinir oluyorum artık. Sevmiyorsan sevmiyorsundur. Muhatap olma. Onun hakkında düşünme. Hemcinsini aşağılamak sana herhangi bir fayda getirmeyecek artık anla bir şunu.
    vsjvsjvsjv000
    Başarılı olmak kadın erkek demeden karşıyı sinir eder.
     tachycardia
     Yapmacıklık. Sanki çok iyi anlaşıyormuşuz, aramızdan su sızmıyormuş gibi davranarak ağzımdan laf almaya çalışması. Bilmiyorum sanki "akşam yemekte şunu şunu yedim" kadar gereksiz bir detayı söylediğimde bile gidip öteceğini. Ne olduğunu belli et bari seviyorsan seviyorsundur sevmiyorsan sevmiyorsundur. Yalandan yüze gülüp sonra gidip çekiştirince eline ne geçiyor ki, gel güzel güzel anlaşalım işte sahtelik olmadan.
      muzlu-pasta
      Kızlar eğer bana zengin koca muhabbeti yaparsanız ananıza çay doldurmam ciddiyim bir kadın kendi ayaklarının üstühde duramıyorsa hiçtir
       nobodyy1
       "aaaa..gız duydun mu esma saçını boyamışşş.. hem de sarı... " yaw niye her b.kun arkasından konuşuyorsunuz? Hem de en yakınlarınızın arkasından. insanın yüzüne söylesenize..
        benita
        Çekememezlik, abi aynı takımdayız bu fesatlık niye
         sairsel
         Bu başlığı okuyan dio erkekleri 😁
          precipiece
          Salak bir kadına tahammül edemiyorum cidden hiç ama hiç,ve kendini teşhir edenlerde bana itici geliyor.
           me_out_bye
           Yazılanlar doğru. Kendini herkesten korumalısın. Toz pembe hayat düşlerini bırakıp ne kadar erken gerçekliği görürseniz. Bu sizin için o kdr iyi olacaktır. Dışarısı bir vahşi hayat. Sende hayatta kalmaya çalışacaksın. Buna benzet hayatı ve bunu unutma. Yaşadığımız ortam bir anda müthiş derecede gelişip herkes iyi anlayışlı düşünceli birbirine nazik oluncaya dek. Bana sorarsan bir 200 sene bekleme bunu şu anki coğrafyamızda. -- Buna göre yaşa. Sağlam dur. Koru kendini. Ama aynı zamanda da eğlen tabii ki yine. Eğlenmeden hayat geçmez. 🙂✌🏻. Hem fiziksel hem ruhsal duygusal hertürlü korunmalısın. Yoksa zarar verirler. "Vahşi yaban hayat" Unutma. Kim kimin ayağıni kaydırırsa, kimden çıkar sağlarsa. Gerçeklik bu maalesef. Kötülük her yerde. Masal anlatmaya maval okumaya gerek yok. Bu da bir kötülüktür bir çeşit.
            littlejohn
            birinin diğerinden daha alımlı ve şık giyinmesi
             mevsimlerdensnbahar61
             Bilmiyorum, konuya hakim değilim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.