Kadınların "İlk Mesajı Erkek Atmalı" Olayı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   johnnybravo
   Kadın-erkek her durumda ve koşulda eşitse ki öyle, neden ilk mesajı erkek atmalı mesela? Neden ilk adımı erkekten bekliyor kadınlar? Hoşlandığın biri mi var yaz abi, niye onun mesaj atmasını bekliyorsun ki. İletişim kur, kurmaya çalış. Karşı tarafın hamlelerine göre kendi davranışlarını şekillendirme. Sağlıklı bir iletişim iki tarafın ortak çabasıyla yürütülür ve kimin ilk mesajı attığının bi anlamı da yoktur. Şey de yapıyor kadınlar, erkek yazıyor mesela dur biraz sonra cevap veririm hemen cevap vermiş olmayayım. Var mı böyle başka?
    pisilamest1
    Bence bu çok cinsiyetçi bir yaklaşım.Her iki cinste ilk mesajı atabilir.Bir kadın bir erkekten numara da isteyebilir veya onu yemeğe çıkarabilir.Yani tam anlamıyla bu konu saçmalığın daniskası :)
     obiyagmur
     Saçmalık bence takmıyorum ben böyle şeyleri
      bidakkasimdi
      Aman ya, sağlıklı olsun da ilk mesajı kim atarsa atsın.
       monaiman
       Seviyorsan git konuş çatır çatır. Üç günlük dünya. Egolara, gururlara gelinmeyecek kadar kısa yani.
        benita
        Ben hiç o düşüncede olmadım ve hep ilk adımı atan kişi oldum bu sefer de karşı taraf kendini geri çekiyor yani bu işin kadını erkeği yok bana kalırsa. İlişki anlayışımız hastalıklı
         orbitty
         Erkekler genelde zor ilişkilerin peşinde koşan insanlardır. Biri sana deliler gibi aşık diyelim, biri de hiç yüz vermiyor, ikinciyle uğraşmayı tercih eder yüzde 99'u. Macera ararlar. O nedenle bence hem cinslerim yazmaktan çekiniyorlardır çünkü uğraşılan kadar hiç bir zaman değerli olmaz erkeklerin gözünde. Kim ağzına sıçıyorsa o değerli oluyor. (Kadın erkeği var mı bu işin o da meçhul.) Kadın seviyorsa sonuna kadar emek verir ama erkekler hiç emek vermeden elde ettiği şeyleri değersiz görürler. Kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanarlar oysaki senin o hissettiğin değer senin kendi değerin değil, kızın sana verdiği değer. Anlamazlar. Bunun aksini tecrübe edeni hiç görmedim henüz.
          -_-merve-_-
          Genellikle ben yazarım bunu bilen burada çok kişi var.
           bright-wizard
           Ne yani. Bana ilk mesajı kadın attı da ne oldu. Yalancının önde gideni ve iki kişilikli biri çıktı. 😏
            rocknrollbabe
            Yıl 2020
             daisyyy
             Eeee herhalde erkek atacak. Kadın da kendini ağırdan alacak. Uygun olan budur. Hiç erkeği istemeye giden kız gördünüz mü?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.