Kadınların İlerde İyi Bir Hayat Yaşayacaklarının Göstergesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gundemss
   Ülkemizde kadına şiddet olayları ne yazık ki çok fazla her gün bir şiddet haberiyle karşılaşıyoruz. Hepimiz sokakta yürürken bile tedirgin hale düştük, yanımızdan biri geçse korkuyoruz. İlerde kadınların iyi bir hayat yaşayacaklarını gösteren olaylarla karşılaşan hala umudu olanlar var mı ? Benim örnek vermem gerekirse sosyal medyada artık sesimiz çok daha yüksek çıkıyor ve sadece kadınlar değil erkekler de artık bazı şeylerin farkında ve aramıza katılıyorlar. Ben yapabiliyorsam o da yapabilir diyen erkekler var. Cinsiyet ayrımını yapmıyorlar destek oluyorlar. En son ilk kadın taarruz helikopter pilotunu gördük. Bunun gibi nice örneklerle karşılaşırız umarım... Sizin gözlemlediğiniz ohh be sonunda şu cahil düşünceyi kafalarından atmışlar dediğiniz şeyler var mı?
    -lucy-
    Sigortalı işi, başkasına ihtiyacı olmadığı duygusu olduğunda. Kendi ayakları üstünde duruyorsa bir kadın, bu dünyadaki her şeyi başarabilir. Güç sadece fiziksel değildir. Zihinsel güçlülükte kalıplanacak bir şey değildir. Eğer bu zihinsel gücü edindiyse iyi bir hayat yaşayabilir. Eh tabii iş de önemli.
     eflayilmaz
     Boyle mi gösterge mi var? Ama iyi bir hayat yaşayacak da bunlari kadınlar olarak beraber yapicaz buna inanıyorum
      rahat
      istanbul sözleşmesinden çıkmayan bir ülkede yaşaması.
       40cmcetvelrevised
       40 cm out.
        minmina
        ekonomik hayata daha fazla katılmaları. bununla gelen özgürlükle özgüvenlerinin artması ve hayatta daha istedikleri gibi hareket etmeleri. erkeğin eline bakmak zorunda kalmamaları
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.