18
3.9.2020
Kadınların Hemcinslerine Göre Erkeklerle Daha İyi Anlaşması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Ben kadınların erkeklerle diğer kadınlardan daha iyi anlaştıklarına inanıyorum. En azından ben erkek arkadaşlarımla daha keyifli muhabbetler edebiliyorum. Diğer erkekler bu arkadaşlara 'Meriç' diyorlar ama çok yanlış. Kadın arkadaşlarımı da çok seviyorum tabii ki ama erkeklerin dünyası bizden daha farklı olduğu için farklılıklar her muhabbeti güzelleştiriyor.
    benita
    Kesinlikle öyle, en yakın kız arkadaşlarımın bana attığı tribi çoğu zaman ben bile anlamıyorum ama yakın erkek arkadaşlarımda hiç böyle bir şey yaşamadım adamlar net. Mesela saçım nasıl olmuş diye sorduğumda yakın erkek arkadaşım;
     mrlawyerkk
     Kadınlar birbirlerini pek sevmiyor diyeceğim ama beni linç etmenizden korkuyorum. Ancak böyle bir gerçek var Hanımlar hayatımızda. Bizler sizi kıskanmıyor ve gerçekleri olduğu gibi sizlerle paylaşabiliyoruz. Bu yüzden bizim görüşlerimize daha fazla değer verdiğinizi biliyorum.
      eski_bi_tanidik
      Kadınlar bazen kıskanç şüpheci olabiliyor fazla kasıyorlar 🤷‍♀️ ve bence erkek arkadaşlar kız arkadaşlardan (genellikle) çok daha eğlenceliler
       ladydisko
       çünkü erkek arkadaşlarla daha eğlenilir goygoy yapılır ama dertleşeceksen kesinlikle kadın arkadaş daha iyidir
        mevsimlerdensnbahar61
        Bilemedim 🤷‍♀️
         buse01
         Yani doğru olabilir, ben hem kızlarla hem de erkeklerle anlasabilirim ama, kız arkadaş sayım erkek arkadas sayimdan daha az, çünkü bazen yersiz kıskançlıklar olabiliyor yani,erkek kanka daha iyi be,bana göre tabii.
          okadin
          Bu tanım 'Kadın kadının kurdudur' cümlesine çıktığı için katılmıyorum. Kadın ya da erkek değil bir birey olarak değerlendirelim. Hepimizin çok iyi anlaştığı kadınlar ve anlaşamadığı kadınlar ile çok iyi anlaştığı erkekler ve anlaşamadığı erkekler var. Durum bundan ibaret.
           sedefartuny
           Hayır ben erkek arkadaşlarımla asla anlaşamam. Gruplardaki erkeklere gıcık olan ve sürekli zıtlaşan kız benim. Kendilerinin dilinden, anlatmak istediklerinden pek anlamam.
            me_out_bye
            Hemcinslerim yerine(Sığır sürüsü denebilir halk arasında) kadın bireylerle daha iyi iletişim kurabilir anlaşabilirim. Doğrudur belki evet. Kadınlar içinde aynısı geçerli olabilir. Kafama yatıyor ama kanıtlayamam.
             who_am_i
             Aynı durum biz erkekler için de geçerli bence ben kızlar la daha iy anlaşabiliyorum
              burakb_
              Meriç kadınlarla iyi anlaşan, arkadaş olan erkeklere denmez yanlış anlamışsınız. Meriç kadınlarla bir şansı olabilmesi için onların etrafında uydu olan, destekçi ve sevimli arkadaşı oynarken aslında art niyeti bulunan, her türlü koşulda kadınları savunan silik tiplere denir. Bu tiplerin herhangi bir duruşu ve karakteri de olmaz genelde. Dioya gelecek olursak zamanında şöyle bir söz işitmiştim : " Kadınları anlamaya çalışmayın, kadınlar hemcinslerini anlıyorlar ve birbirlerinden nefret ediyorlar". Zaten şimdi bir " Kadınlar melek " furyası aldı başını gidiyor ama sırf şu içerik bile bunun doğru olmadığının kanıtı. Normalde birbirlerinin ne halt olduğunu bildikleri halde ortak ağızdan çoğu meselelerde erkekleri suçlamayı biliyorlar. Ben ne yakın arkadaşlar gördüm birbirlerinin hayatını iftiralarla, oyunlarla, yalanlarla bitiren. O yüzden erkeklerle daha iyi anlaşıyorsunuz çünkü erkekler kadınlara oranla ince planlar yapmazlar ve daha çok oldukları gibidirler.
               bloomroses
               Yani bana kalırsa erkeklerin ve kadınların eğlence anlayışı farklı ve ikisinden de yeteri doz alınmalı diye düşünüyorum .Erkeklerin yüzeysel düşünmeleri belki de biz kadınları bazı konularda rahatlatıyordur,ıncı cıncık yok keyfine bak hesabı.
                tarcinkokankaranfiller
                Kızların bazı kompleksleri oluyor ve bunların çoğu erkeklerde yok,bu da yanlarında daha rahat davranmamızı sağlıyor. Kız kardeşiymişsin gibi korunma hissi hoş oluyor.
                 soni_
                 Erkegim ve bende kadinlarla daha iyi anlasiyorum
                  zeynebio
                  Bu yıllardır söylenen bir yalan yok öyle bir dünya
                   zodyakli
                   Evet ya yıllanmış arkadaşlarımın hepsi erkektir.
                    dilaaann
                    Erkekler konuşulan konuyu yorumlarken karşındakini ( beni ) daha iyi tatmin edebiliyorlar
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.