Kadınların Hemcinslerine Göre Erkeklerle Daha İyi Anlaşması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Ben kadınların erkeklerle diğer kadınlardan daha iyi anlaştıklarına inanıyorum. En azından ben erkek arkadaşlarımla daha keyifli muhabbetler edebiliyorum. Diğer erkekler bu arkadaşlara 'Meriç' diyorlar ama çok yanlış. Kadın arkadaşlarımı da çok seviyorum tabii ki ama erkeklerin dünyası bizden daha farklı olduğu için farklılıklar her muhabbeti güzelleştiriyor.
    benita
    Kesinlikle öyle, en yakın kız arkadaşlarımın bana attığı tribi çoğu zaman ben bile anlamıyorum ama yakın erkek arkadaşlarımda hiç böyle bir şey yaşamadım adamlar net. Mesela saçım nasıl olmuş diye sorduğumda yakın erkek arkadaşım;
     mrlawyerkk
     Kadınlar birbirlerini pek sevmiyor diyeceğim ama beni linç etmenizden korkuyorum. Ancak böyle bir gerçek var Hanımlar hayatımızda. Bizler sizi kıskanmıyor ve gerçekleri olduğu gibi sizlerle paylaşabiliyoruz. Bu yüzden bizim görüşlerimize daha fazla değer verdiğinizi biliyorum.
      eski_bi_tanidik
      Kadınlar bazen kıskanç şüpheci olabiliyor fazla kasıyorlar 🤷‍♀️ ve bence erkek arkadaşlar kız arkadaşlardan (genellikle) çok daha eğlenceliler
       ladydisko
       çünkü erkek arkadaşlarla daha eğlenilir goygoy yapılır ama dertleşeceksen kesinlikle kadın arkadaş daha iyidir
        mevsimlerdensnbahar61
        Bilemedim 🤷‍♀️
         buse01
         Yani doğru olabilir, ben hem kızlarla hem de erkeklerle anlasabilirim ama, kız arkadaş sayım erkek arkadas sayimdan daha az, çünkü bazen yersiz kıskançlıklar olabiliyor yani,erkek kanka daha iyi be,bana göre tabii.
          okadin
          Bu tanım 'Kadın kadının kurdudur' cümlesine çıktığı için katılmıyorum. Kadın ya da erkek değil bir birey olarak değerlendirelim. Hepimizin çok iyi anlaştığı kadınlar ve anlaşamadığı kadınlar ile çok iyi anlaştığı erkekler ve anlaşamadığı erkekler var. Durum bundan ibaret.
           sedefartuny
           Hayır ben erkek arkadaşlarımla asla anlaşamam. Gruplardaki erkeklere gıcık olan ve sürekli zıtlaşan kız benim. Kendilerinin dilinden, anlatmak istediklerinden pek anlamam.
            me_out_bye
            Hemcinslerim yerine(Sığır sürüsü denebilir halk arasında) kadın bireylerle daha iyi iletişim kurabilir anlaşabilirim. Doğrudur belki evet. Kadınlar içinde aynısı geçerli olabilir. Kafama yatıyor ama kanıtlayamam.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.