Kadınların Hazırlanma Süresi Maksimum Ne Kadar Olmalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   marvelhulk
   Bir Japon atasözü der ki " Süslenmen 4 dakikayı geçiyorda çirkisindir "sizce bu söz doğru mu. Bazı kadınlar inanılmaz geç hazırlanıyor bazıları hemen hazırlanıp çıkalım hayatım derler. Arkadaşımın sevgilisi ya abi abartmıyorum 1 saat sürebilir mi hazırlanması bir yere gitcez kıza önceden haber veriyorduk hazırlan diye. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz
    maskoff
    Süslenmen 4 dakikayı geçiyorda çirkinsindir ben bu sözü kullanırım.
     tsukyomi
     Japonlar bu sözü söylerken eyelinerlar henüz üretilmemişti. Tek seferde jilet gibi eyeliner çekebilen cindir. 10 dakika kuralım var, bunun 2 dakikası kıyafet, 3 ila 5 dakikası makyaj (nemlendirici, eyeliner, maskara, allık çünkü ruha benziyorum ve ruj), 3 dakikası da saç. 11. dakikada dışarıdayım, 10 dakikayı aştıysam küfür ve ceza sistemini çalıştırıyorum, aşmadıysam da ödüllendiriyorum. 1 saat hazırlanamayan arada nefes almayı da unutyordur.
      sairsel
      15-20 dk yeterlidir, yarım saati buluyorsa hakikaten çirkindir 😁
       marlyn
       size ne arkadaş... kimseyi ilgilendirmez ne kadar sürede yaparsa yapar bu kişinin kendine verdiği değer ile alakalıdır makyaj yapıyor olmak ne sahteciliktir ne de çirkinliktir. dünyada sadece çirkin kadınların makyaj yaptığını sanan ultra gerizekalı adamlar tarafından bok atılır. ne makyaj yapana ne de yapmayana bok atmak kimsenin haddine düşmemiş. seviyorsan yaparsın, sevmiyorsan yapmazsın. ayrıca güzelce temizlenen cilt 10 yıl sonra tren yoluna dönmüyor, kesin bilgi yayabiliriz. makyaj yapmayan kadınlar da bıyıklarıyla birlikte bakımsızlıktan ölmüyor, bu da kesin bilgi. 15 senedir canım isteyince makyaj yaparım, makyajsız da sokağa çıkabilirim. ne makyaj beni kapak kızı yapıyor, ne makyajsız ultra çirkin oluyorum. seviyorum yapıyorum. bunu anlamak için çok zeki olmaya gerek yok. makyaj yapmak suratına bir şeyler sürmek demek değildir. yüzünün güzel bulduğun yerlerini daha belirginleştirmek, kusur gördüğün yerleri biraz da olsa geri plana atabilmektir. o kadar.
        eflayilmaz
        Boyle bir süre belirlemek zorunda mıyız ki ya yoksa sadece merak mı bu
         abdes_terligi
         bu sözü kullananlar makyaj konusunda en ufak şeyi bile bilmiyordur, sadece eyeliner sürmek bile daha uzun sürüyor. Bakımlı kadın istiyoruz diye mızmızlanırsınız ama makyajın vakit aldığını görünce de mızmızlanırsınız, koca bebekler sizi
          stayclimax
          Güzel kadın poşet giyse yakışır, hazırlanma süresi duş ve tüy alma dahil bir buçuk saat Max bence
           kisi
           Ben kadının geç kalmasını sıkıntı etmiyorum hiç. Önemli bir iş değilse beklerim. Tabi hazırlanma süresini hesaplayarak buluşmak daha mantıklı. O makyajlar vb. çok uzun sürüyor. Bir onu sürüyorlar, bir bunu sürüyorlar. Bir de düzgün sürmeleri lazım. Saç desen ayrı.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.