Kadınların Hala Tüysüz-Kılsız Olduğunu Düşünen Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eksi_pirasa
   normalde insanların böyle şeyleri bildiğini sanırdım ama twitterda bir tane oyunun kadın karakterinin yüzündeki tüyleri gören insanların buna şaşırdığına görünce ben de bir dumura uğradım açıkçası. arkadaşlarda kadınlarda kıl var hem de vücudunun her yerinde var. eğer hala olmadığını düşünüyorsanız lütfen mağaranızdan çıkın ve etrafınızdaki kadınlara bir bakın. inanmayacağınız bir şey daha söyleyeyim kadınlar pembe s*çmıyor
    catherine-earnshaw
    Kıllı tüylü olmayan insanı bırak hayvan ve bitki bile yok, gece gece güldürdünüz beni.
     asit
     Kadınların kılsız tüysüz olmaması kadar erkeğin de kıllı tüylü olması gayet normaldir ama bunu da yine bazı kadınların abartması çok saçma geliyor. Kıllı tüylü kadın olduğu gibi kıllı erkek de olabilir ve gayet normaldir. Lütfen ayı görmüş gibi davranıp insanları incitmeyin. Yaşasın kıllı erk... pardon... Amaan neyse yaşasın işte birileri... Not : Erkek hakları savunucusu değilim.
      gregory_
      nasi pembe degil ya:(
       reptilian
       abla sinirlenip gelip burada niye başlık açtın. Bilimden anlamayan insanlarla niye muhabbet ediyorsun ki ? tüm insanoğlu kıllı doğar. kıllar vücut ısısını dengede tutmak için var. Sonrasında kadınlarda azalarak bir çoğu dökülür. yani kıl , insan oluşumunun parçası. oturup ders mi verelim şimdi. sil bağlığı . ne demişler ''Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az'' tittiv et gitsin boşşşeeeer.
        eliff04
        Adriana Lima'da bile var (kollarında)
         bright-wizard
         Kapat başlığı kapat 😂
          notuds
          hayır yalan bu. pembe simli sıçıyorlar hemde parfüm kokuyor. tüyleri falan da yok. oyunda uzaylılar da var. onlar da mı gerçek.
           trueliving
           tüh ya kıllıymışım ben de ya bilmiyordum yazdığın iyi oldu , napsak acaba ağda icat edilmiş miydi teknoloji o kadar ilerledi mi?
            caresizcare
            Al işte gitti bütün sırlarımız🙄
             hayalperestbirii
             😔😔yıl kaç olmuş sorunumuz bu mu gerçekten. peki
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.