Kadınların Gizemli Dünyasını Keşfe Çıkalım: "G Noktası" Nedir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sigmundfreud
   Taa 1950'li yıllarda Alman bir jinekolog çıkmış ve ortaya G Noktası diye bir kavram atmış. Özellikle kadınların işine yarayacak olan bu "G Noktası" nedir? Alman Jinekolog ve bilin insanı Dr. Ernst Grafenberg 1950 yılında yayınladığı bir makalede G Noktasını, vajinanın ön duvarında yer alan kadınlar için yeni bir erojen bölge olarak tanımladı. Varlığının bir hayal olduğunu dile getirenlerin aksine vajinanın ön duvarında, pubik kemiğinin arkasında, idrar yolunun altında yer aldığı savunanlarda oldukça fazladır. Bildiğiniz üzere kadınların orgazm olması erkeklere göre bir tık daha zor. Bunun sebebi ise, kadınların uyarılma noktasının yoğunlukla vajina içerisinde yer almasıdır. G noktası, vajinanın 5-6 cm içerisinde, kılcal damarların yoğunlukla toplandığı alan olup temas halinde kadınların her zamankinden daha fazla zevk alması sağlanır. Peki G Noktası nasıl bulunur? G noktasının var olup olmadığı kesin olarak kanıtlanmış değildir lakin bu konu üzerine yapılan çalışmalar var olduğu yönündedir. G noktanızı bulmak içinse bir takım adımları takip etmeniz gerekir. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, bulmak için illa birine ihtiyacınız yoktur. Parmaklarınızı kullanarak ve çeşitli cinsel oyuncaklarla bunu başarabilirsiniz. Yok olmaz ben illa birini istiyorum derseniz de karar sizin. Partnerinizle vajina içerisinde sıradışı bir keşfe çıkmaya karar verdiyseniz ilk olarak ön sevişmeyi uzun tutmak ve partnerinizin parmaklarını kullanmasına izin vermeniz gerekiyor. Şöyle ki partneriniz parmaklarını ileri geri hafif hafif hareket ettirdiğinde bir kıpırdanma, idrar hissi gibi duygular ortaya çıkıyorsa bilin ki G Noktası tam da karşınızda.. Karşılıklı tatmin olmak bireylerin birbirini tanıması ve utanmadan yeni keşifler yapmasıyla sağlanır. Kadınlarda ve erkeklerde birçok erojen bölge bulunuyor. Bu bölgeleri kullanarak cinsel hayatınıza yön verebilir ve ilişkinizi kusursuz bir şekilde yaşayabilirsiniz.
    samanyolundan
    apla ne o,helikopter pisti gibi bişey mi?
     gregory_
     "lakin" i görünce okuyamaz oluyorum gerisini.
      bright-wizard
      keşif yapmak insan oğlu için önemlidir. mesela mars'ta bir yaşam var mıdır gibi :)
       benita
       Siz daha yeni mi çıkıyorsunuz keşfe?
        damarcibasi
        Arkadaşlar nasıl bilmezsiniz bunu. G noktası işte giderken sağda dönerken solda.
         vitaly
         BURASI ŞOKOMELLİ. BEYLER YATAKTA PARTNERİNİZİ TATMİN ETMEK, ONU NİRVANAYA CİKARTMAK MI İSTİYORSUNUZ? BENİ DİNLEYİN!!! Hanım kişimizle aşk yapacağınız yatakta iken yıkama yağlamayı yaptıktan sonra elinize bir toplu iğne alıyorsunuz ve bir cerrah ozeniyle vajinadan içeri yaklaşık 3-4 santimetre içeri girdikten sonra çit parmağınızla üst duvarı yoklayın hafiften bir kabarıklık parmağınıza değecek işte oraya usta bir hamleyle iğneyi batırın. Tebrikler, root isleminiz başarıyla sonuçlanacaktır.
          cukopurto
          hayırlı olsun internet bağlatmışsın
           saygikopat
           Şimdi her insanda değişse bile . İçeriğin iki cm içinin üst tabanında mercimek tanesi gibi kabarık bir oluşum var . Heralde odur. Kızlar daha iyi bilir bence , ben sadece bildiğimi okudum
            rocknrollbabe
            Ohooo uyanın uyanın geldik :d
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.