Kadınların Erkekleri Teste Tabi Tuttuğu Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Bence her kadın hem normal erkek arkadaşlarını hem de flörtlerini veya sevgililerini arada sırada bazı konularda teste tabii tutuyorlar. Bunu yapan illaki erkekler de vardır. Neyse konumuza dönersek bence bu konuda en sık yaptığımız şey sabır testi. Özellikle hazırlanma gibi konularda bazen sınırları zorlayabiliyorum. O hazırlanırken kaç dakikada arayıp en sonunda yeter gelmezsen gidiyorum dediğin an önemlidir. Buradaki sonuca göre birlikte ne kadar süre alışveriş yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bir de sabrı taştıktan sonraki tepki de çok önemli. İnsanlar genelde böyle gergin ya da sabrı taşmış anlarda içlerindeki gerçek benlerini ortaya çıkıyorlar gibi geliyor bana.
    gregory_
    Hazirlanma ve alisveris sorun degil ama bulusma saati bekletilmek çok kötü.
     asit
     Nişanlım en sevdiği rengi sordu geçenlerde, bilemedim 🙂
      mrsnl33
      Kiz kardeşlerimle bunun kavgasını çok yaparız.Hazirlanmaya başladıklarından itibaren hep yarim saate hazırlar,ama o yarim saat bi türlü bitmiyor.Tabi bi de alışverişlerde filan beklemeleri var,ona ayrı sinir olurum zaten.
       berat_albayrak_
       Her türlü genellemeniz moon_night'a bildirilecektir. Bilginize...
        visnelikapkek
        Nişanlıma baskı bile yapmıyorum.💃💃
         eo110
         Arkadaşlarım, kuzenlerim falan çocuklarını bana bırakıyorlar ara ara bakmam için yani sabır konusunda her testi geçerim. Ancak bazı kadınlar bu gibi testler konusunda çok profesyonel o yüzden diğer testler hakkında bir şey diyemeyeceğim.
          badideasensei2
          Sabır, birini test ettim. 1 hafta sonra ☠️ İyi de oldu, anlamış oldum.
           kafatamircisi
           Abi kadınları anlamak gerçekten çok zor, doğru yaptığın bişeyi acaba yanlış mı yaptım diye düşündürüyor, teste gelince bizi hayatın her alanında test ediyorlar sevgi, sabır, dürüstlük, yalan söylemeyin anlıyor çünkü ben beceremiyorum ya da, Mesela geç cevap ver napıyodun ne işin vardı da yazmadın benden önemli triplerin ardı arkası bitmiyor..
            monaiman
            Zenginse testi geçmiştir benim için.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.