Kadınların Erkeklerden Daha Dağınık Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   100numaraliadam
   makyaj malzemeleri bir yerde, fön makinesi bir yerde, çamaşırlar bir yerde. çoğu da böyle maalesef. erkekler daha düzenli geliyor bana. pantolonunu çıkarıp asıyor , çorabını toplayıp hiç olmazsa bir köşeye tıkıyor, havlusu, tıraş aletleri vs. hep aynı yerde. alıp kullanıyor, yerine bırakıyor, bu kadar.
    handeyakar07
    Erkekler bana bakınca daha da dağılıyorlar.
     sucveceza
     Siz erkekler; eşyalarınızın yerli yerinde olduğunu sandığınız için böyle bir yanılgıya kapılıyor olabilirsiniz.
      a_batuhan_isler
      kadın daha düzenlidir ama erkeklere göre daha dağınıktır. çünkü erkeklerin kadınlar kadar eşyası olmadığı için kadınlar kadar dağınık olamazlar.
       angelofdeath
       erkeklerin %90'ı bütün eşyaları biryerde tıkılı bulunca kendilerini düzenli sanıyorlar oysa kadınlar daha düzenlidir ve herşeyin yerini bilirler hepsinin yeri ayrıdır ve temizdir erkekler isteseler de dağınık olamazlar çünkü o evde eğer kadın varsa erkek istese de birşey dağıtamaz dağıtsada kadın toplar ve yerli yerine koyar bu konu tartışmaya kapalıdır bir kadın atasözü der ki; KADIN OLAN EVE TOZ GİRMEZ. Bitmiştir.
        bu-ne-simdi
        ...
        https://youtu.be/cNiYrePH80U
        https://youtu.be/cNiYrePH80U
         ecemovskiii
         Doğru bir genelleme olmamış bence. Benim dolabım kitap gibidir her daim, erkek kardeşiminse fener alayı gibi karmakarışık. Kitaplarım da ona keza, oraya buraya savurur o, benimkiler kitaplıkta hep düzen içindedir:)
          bubbless
          Ben kadınlar tuvaletine her girişte ne KADAR TEMİZ VE DÜZENLİ olduklarını anlıyorum, bu kadın/erkek ile ilgili değil, koz yurdunda kalın bakalım görün sonra olanları veya erkeklerin evine bi gidin, bi kere ünide arkadaşlarıma temizlikte yardım etmeye gitmiştim, çocuk şunu a masa beyazmış. Yani bu tamamen kişilikle ilgili. Kimi insan dağınık kimi düzenli, kimi pasaklı kimi titiz...
           zodyakli
           araba konusunda haklı olabilirsiniz. Temiz kadın arabası genelde olmuyor. Eve gösterilen özen, arabalara gösterilmiyor amaaa ne pis kadınlar tanıdım öyle böyle değil.
            sozdedegilgozde
            katılıyorum gerçekten öyle. Mesela ben acayip dağınık bir insanımdır. Her yer her yerde olur odamda. hele kitaplar bir dağınıklık içinde düzenleri vardır. Abimse tam tersi bu kadar düzenli bir insan görmedim hayatımda.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.