Kadınların Çişlerini Uzun Süre Tutarak Orgazm Yaşamaları: Peegasm
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Benim bu konuya ilişkin bilgim mesana eğitimi ile sınırlıydı arkadaşlar. Geçenlerde bir arkadaşımla çişi tutma sorunsalı üzerine bir muhabbete girdik. Dediğim gibi ben uzun süre çişlerini tutabilen insanların mesanelerini eğittiklerine inanırdım bunca yıldır. Meğer gerçek bambaşka imiş. İşte bu noktada peegasm gerçeği ile yüzleştim. Peegasm, kadınların dolu bir idrar torbası ile uzun süre beklemeleri ve bu sayede -baskıdan kaynaklı bir durum sanıyorum, sinirler de uyarılıyor büyük olasılıkla- küçük orgazmlar yaşamaları anlamına geliyor. Birçok genç kadın bu durumdan ciddi zevk alıyormuş arkadaşlar. Hatırlıyorum benim de birkaç kere deneyimlediğim olmuştu. Ancak uzmanlar peegasmın idrar yolu enfeksiyonu başta olmak üzere sististe kadar giden birçok zararının olduğu konusunda hemfikir. Yani önerilmiyor.
    _gizem_
    DAHA NELER ??
     kania_
     Ben bikeresinde 6 saat tutmuştum ayağım kırıktı ve tuvaletleri yeniliyorlardı o halimle sürüne sürüne 1. kattan 6. kata çıktım Allah kimseye yaşatmasın tgyhydf
      buse01
      Bende hep oluyor ya
       ronaldoo
       vay vay vay
        efla_tun
        What?
         asit
         erkeklerde de bırakınca oluyor galiba. sıkışıp işeyince 'oh be dünya varmış' denilen an.
          sedefartuny
          Bunu bilmiyor muydunuz gerçekten? Tanımıyor musunuz bedenlerinizi hiç ya hu? Keyifli bir şeydir ama kimse bunu bilinçli olarak yapmaz mecburiyetten ya da üşengeçlikten çişinizi tutarsınız lavaboya gittiğinizde o rahatlama hissi ile farkedersiniz ancak.
           absurdizm
           Valla ben işemeye üşeniyorum. Bu kadar
            keladam
            Daha neler duycam ya kadınlar hakkındaa so mystique
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.